Ефективний засіб для позбавлення від запалення в суглобах

Люди, котрі страждають артритом, знають, як важко жити з болем і її раптовими загостреннями. Коли біль атакує коліна або стегна, вона може погіршити і навіть обмежити рухи, викликати виснажливий біль з мінімальним полегшенням на декілька хвилин.

Хоча лікарські препарати приносять полегшення пацієнтам з артритом, вони можуть принести багато шкоди, привести до залежності і постійного збільшення ліків.

Все частіше лікарі заохочують використання натуральних цілющих продуктів, які особливо корисні для людей, що страждають артритом. Дієтологи настійно рекомендують пити протизапальні напої уранці, щоб суглоби могли функціонувати в оптимальному стані на увесь день!

Ми пропонуємо вам рецепт потужного засобу, який багатий поживними речовинами і з’єднаннями, які, як доведено, борються із запаленням суглобів і усувають болі.

Користь для здоров’я кожного інгредієнта цього напрочуд потужного засобу:

Куркума відома своєю здатністю полегшувати біль, викликаний артритом. Навіть говорять, що вона сильніша, ніж ібупрофен, коли справа доходить до полегшення болю. Корінь куркуми також використовується для боротьби з інфекціями, відвертання розвитку раку, зменшення запалення і лікування розладів травлення і печінки. Куркума використовується як природний засіб для полегшення симптомів, пов’язаних з Хворобою Альцгеймера, хворобою Паркінсона, розсіяним склерозом і іншими хронічними захворюваннями.

Імбир використовується для зменшення болю в суглобах і зниження запальних процесів у людей з діагнозом остеоартриту і ревматоїдного артриту. Він працює, пригнічуючи молекули, які викликають запалення, і витісняючи специфічні запальні гени. Подібно до куркуми, імбир чинить таку ж дію, як ібупрофен.

Яблуко є одним з найбагатіших джерел кверцетину, протизапального з’єднання з антиоксидантними властивостями. Кверцетин має здатність допомагати в понизити рівень холестерину, запобігає серцевим захворюванням і покращує кровообіг.

Морква багата бета-каротином, бета-криптоксанти і антиоксидантами. Вона забезпечує значніші протизапальні ефекти при порівнянні з ібупрофеном і Celebrex.

Лимон несе дивовижну користь для здоров’я. Окрім лимонної кислоти, він також чинить підлужнюючу дію на організм. Поживні речовини і з’єднання, які можна знайти в цедрі, допомагають в розслабленні кровоносних судин, знижують запальні процеси і полегшують біль, що робить його відмінним засобом для людей, що страждають артритом.

Вам треба:

¼ лимона з цедрою
½ чайної ложки порошку куркуми
½ чайної ложки кореня імбиру
1 червоне яблуко
1 морква

Помістіть усі інгредієнти у блендер і подрібніть до однорідного стану. Якщо необхідно, то додайте воду. Смачного!

Рекомендується випивати цей засіб уранці на голодний шлунок за 30 хвилин до їжі.

Перед вживанням засобів народної медицини необхідно проконсультуватися з лікарем.

Джерело

Поділись


Магазин