Лікарі розказали про потужний засіб від болю в м’язах

Я використовую цю олію постійно і дуже задоволена результатами! До того вона коштує дуже недорого!

Касторову олію застосовують вже досить довгий час через її численні переваги для здоров’я.

Ця також перша рослинна олія, яка використовується для різних промислових цілей завдяки його мастильним властивостям і високій в’язкості.

Відоме як послаблююча, касторова олія має і інші дивовижні види використання, ефективність яких не можна заперечувати.

Усуває біль в м’язах

Касторова олія дійсно допомагає прискорити циркуляцію рідин в нашому організмі. Це хороший вибір для масажу м’язів, тому що його властивості допомагають зняти напругу в м’язах. Просто нанесіть невелику кількість касторової олії на уражену ділянку, потім обережно масажуйте.

Касторова олія також є хорошим вибором як олія-носій. Просто додайте декілька крапель олії перцевої м’яти або ромашкової олії і перемішайте перед масажем м’язів.

Працює як зволожуючий крем

Інший спосіб використання касторової олії – це зволоження через високу в’язкість. При нанесенні на шкіру вона залишається довше і може проникати глибоко в шкіру, щоб вона живилася зсередини. Цей також корисний засіб для людей, що страждають підвищеною сухістю шкіри.

Лікує грибкові інфекції

Сильна антибактеріальна властивість касторової олії є однією з причин, чому його часто використовують для лікування різних грибкових інфекцій, таких як грибок стопи, стригучий лишай, пролежні і інші проблеми з шкірою.

Краща частина полягає в тому, що касторова олія не має побічних ефектів при використанні на відміну від інших фунгіцидних препаратів.

Сприяє поліпшенню кольору і зростання волосся

Насправді касторова олія добре підходить для догляду за волоссям. Якщо ваше волосся виглядає блідим і не має блиску, то касторова олія може змусити їх виглядати густішими і яскравішими всього за пару застосувань. Це пов’язано з тим, що ця олія дійсно зволожувач, що означає, що він затримує вологу у волоссі.

Висушіть волосся після прийняття ванни, потім зігрійте столову ложку касторової олії і нанесіть на волосся і шкіру голови пальцями. Якщо ваше волосся довге, розділите їх на секції перед нанесенням олії так, щоб рівномірно покрити усі пасма волосся, покрийте поліетиленовим пакетом і утепліть. Залишіть діяти на 30-50 хвилин, потім змийте теплою водою з шампунем.

Мінімізує зморшки

Ця олія фактично збільшує виробництво колагену і еластину, що робить шкіру пружною і зменшує зморшки. Касторова олія може проникати глибоко в шкіру, не забиваючи пори. Вона також може мінімізувати появу шрамів і плям на вашій шкірі.

Джерело

Поділись


Магазин