Шийний остеохондроз: 6 вправ проти запаморочень

До запаморочення схильні багато людей похилого віку. У переважній більшості випадків воно пов’язане з остеохондрозом шийного відділу хребта.

У цьому випадку корисно виконувати спеціальну гімнастику, яка позбавить вас від запаморочення . Вона зміцнює м’язовий каркас шийного відділу хребта і таким чином запобігає «затискам», що призводять до запаморочення.

Комплекс вправ для шийного відділу хребта при запамороченнях

1. Повільно, із зусиллям витягайте шию вгору (голову при цьому задирати не потрібно, дивіться перед собою). Утримуйте напругу в шиї кілька секунд, потім розслабте шию. Повторіть 10 разів.

2. Повільно, із зусиллям поверніть голову наліво до упору. Затримайтеся в такому положенні декілька секунд, потім розслабте м’язи і поверніться у вихідне положення. 10 раз.

3. Повільно, із зусиллям поверніть голову направо до упору. Затримайтеся в такому положенні декілька секунд, потім розслабте м’язи і поверніться у вихідне положення. 10 раз.

4. Повільно, із зусиллям опустіть голову, торкнувшись підборіддям грудей. Утримуйте напругу в м’язах кілька секунд, потім розслабте м’язи і підніміть голову. 10 раз.

5. Повільно, із зусиллям відхиляйте голову назад якомога далі. Утримуйте напругу в м’язах кілька секунд, потім розслабте м’язи і поверніться у вихідне положення. 10 раз.

6. «Пишіть» носом цифри від 1 до 10 і робіть це від 10 до 15 разів.

Поділись


Магазин