Які головні убори будуть модними цієї весни

0

Мабуть найбільше жінки не люблять такий аксесуар як шапка, адже він запросто може зіпсувати красиву зачіску. Завжди знайдеться тисяча причин, щоб не носити цей головний убір взимку. Весна – зовсім інша справа, і сьогодні всі розмови зводяться до модних беретів, кепі і бейсболок, без яких королеви вуличного стилю просто не уявляють своє життя.

Берет

Вже другий сезон поспіль цей аксесуар б’є всі рекорди по популярності. Але як носити його сьогодні? Варіантів два. Перший – це вічна класика французького шику: пальто, сукня baby doll плюс берет, злегка зсунутий набік, – образ в дусі Бріджит Бардо для тих, хто жити не може без круасана на сніданок. Друга ідея більше підійде для адептів вуличної моди. З девізом «Ні банальним поєднанням!» Носіть берет (краще шкіряний) зі спортивними предметами гардеробу: широкими брюками, худі, футболками та бомберами.

Кепі

Все нове – це добре забуте старе. Так і кепі, перейшовши межі епох і стилів, повернулася в список трендів. Згадайте Шарлотту Ремплінг в «Нічному портьє», «красуню» Вівіен або принцесу Анастасію в культовому мультику: кепі ідеально доповнить будь-який образ.

Бейсболка

Шанувальникам athleisure присвячується. І не тільки їм. Сьогодні бейсболка вийшла на новий модний рівень: в тренді моделі з лейблами спортивних брендів і хитромудрі варіанти, автором яких цілком міг би опинитися Філіп Трейсі. Та й носять цей головний убір тепер з чим завгодно: від спортивних костюмів до суконь в підлогу.

Поділись


Магазин