Потужна рослина проти набряків і хвороб печінки

Цей чай врятував мене від сильних набряків, які не зникали навіть після дуже сильних пігулок!

Очевидно, що це найпоширеніша рослина. Проте дуже мало людей знають про її надзвичайно потужні лікувальні властивості.

Так, ми говоримо про кульбабу, яка чинить сильну дію на ракові клітини, які починають руйнуватися вже через 2 дні, після початку вживання екстракту кульбаби. Він не чинить шкідливої дії на здорові клітини.

Незважаючи на широко поширене медичне використання, ця рослина часто ігнорується.

Єдине, що вам треба зробити, це зібрати її в чистих місцях, які не занадто близькі до доріг.

Вчені виявили, що корінь кульбаби ефективніший, ніж хіміотерапія для знищенні ракових клітин. Він може змусити ракові клітини гинути, не ушкоджуючи здорові клітини.

Окрім протиракових ефектів, корінь кульбаби також має наступні властивості:

  • сечогінний засіб
  • жовчовивідні властивості
  • детоксикація печінки
  • допомагає при алергії
  • знижує рівень холестерину в крові

Він містить багато важливих вітамінів і мінералів, таких як вітамін B6, тіамін, рибофлавін, вітамін C, залізо, кальцій, калій, цинк, магній і фолієва кислота.

У 55 грамах свіжого листя кульбаби ви можете знайти до 53,5% необхідної щоденної дози вітаміну Д і 112% вітаміну А. Усі ці факти були відомі впродовж багатьох років.

Дослідження, проведені в Університеті Віндзора в Канаді, також дали надію хворим раком. Вони виявили, що корінь кульбаби ефективно вбиває ракові клітини і в той же час не має побічних ефектів.

Чай з кульбаби має відносно швидкий ефект. Через 48 годин після використання перші ракові клітини дезінтегрують (гинуть).

За оцінками, регулярне довготривале лікування може видалити більшість пухлин. Через ці несподівані результати додаткові ресурси були виділені науковій групі для продовження дослідження.

Цілющий чай зазвичай готують з висушених коренів кульбаби. Але ви також можете використати і дрібно нарізаний свіжий корінь.

Приблизно від 1 до 2 чайних ложок кореня (залежно від тяжкості захворювання) заливають 350 мл киплячої води і дають можливість настоюватися протягом приблизно 15-20 хвилин.

Рекомендують вживати цей чай від 2 до 3 раз на день, переважно перед прийомом їжі впродовж декількох місяців.

Деякі джерела повідомляють, що навіть листя і квіти кульбаби мають певні протиракові ефекти. Тому ви можете розглянути можливість використання суміші коренів, кольорів і листя для приготування чаю.

Джерело

Поділись


Магазин