Чи можна вилікувати гіпертонію без таблеток?

Будь-який лікар, до якого ви звернетеся зі скаргою на підвищений артеріальний тиск, обов’язково порекомендує вам вживати менше солі. Справа в тому, що через солі в організмі накопичується більше води, а надлишок води збільшує артеріальний тиск, що викликає напругу всіх органів.

Надмірна кількість солі також не дає лікам від гіпертонії нормально дієти. Одночасно зі зменшенням солі в раціоні краще не зловживати спиртними напоями. Понад три порції спиртного протягом короткого часу вже підвищують артеріальний тиск, а якщо ви вживаєте алкоголь регулярно, то це може стати серйозною проблемою. Втім, повністю виключати алкоголь з раціону не потрібно, але обмежтеся однією порцією в день.

Обов’язково ведіть активний спосіб життя, в іншому випадку ймовірність гіпертонії зростає. Чим більше ви рухаєтеся, тим міцнішим стає ваше серце, це дозволяє йому прокачувати кров з меншими зусиллями. ОднакЖ перед початком занять будь-яким видом фітнесу проконсультуйтеся з лікарем. Скоротіть кількість кави в раціоні, оскільки кофеїн пов’язаний з гіпертонією. Дослідження показують, що кофеїн впливає на гормони в крові і сприяє виробництву адреналіну, що призводить до стрибків артеріального тиску.

Джерело

Поділись


Магазин