Як зберегти красу і бадьорість після безсонної ночі

182

Іноді в сучасному ритмі життя часу на сон практично не залишається: хочеться все встигнути і не упустити жодної можливості. Читай про те, як добре виглядати після недовгого сну.

Існують кілька способів, які допоможуть підбадьоритися і бути красивою після безсонної ночі на роботі або на вечірці. Ними не можна зловживати, але іноді використовувати можна.

Ванна або душ

Вода має вражаючу властивість виводити зі стану трансу. При цьому душ не обов’язково має бути холодним. Навпаки, гарячі струмені стимулюють швидшу циркуляцію крові. Якщо тобі більше подобається ванна, то в неї можна додати трохи ароматної солі або того ж евкаліпта. Обирай запах, який найбільше подобається і той, який допоможе розслабитися.

Косметика

Якщо ніч була безсонною, то до появи кіл під очима варто підготуватися заздалегідь. Запасися зволожуючими масками та кремами для обличчя. Крім того, знадобиться тональний крем.

Живлення

У разі постійних недосипів старайся забезпечувати свій організм достатньою кількістю води. Це допоможе тобі тримати себе в тонусі. Але не налягай на каву. Однієї чашки буде цілком достатньо, щоб трохи підбадьоритися. Дві і більше – це вже перебір, як наслідок може виникнути нервове перенапруження і безсоння.

Не відмовляйся від сніданку. Саме він і стане джерелом сил. При цьому, вибирай максимально поживні продукти, але без жирів. Відмінно підійдуть, наприклад, фрукти.

Прогулянка

Сонливість посилюється з похмурою погодою, оскільки і без того втомлений організм не отримує вітаміну D, який стабілізує рівень цукру в крові і покращує настрій. Але якщо за вікном чудова сонячна погода, тобі просто необхідно вийти на невелику прогулянку.

Спорт

Швидше за все, саме на фізичні заняття сил і не вистачить. Але в гонитві за бадьорістю спорт може стати відмінним союзником. Правда, тренуватися слід дуже акуратно, щоб не заробити непотрібні проблеми зі здоров’ям. Можна вибрати легший режим і скоротити тривалість заняття.

Сон

Все-таки від нього нікуди не дітися. Якщо у тебе є така можливість, подріймай хоча б кілька хвилин (15-30) – це значно збільшить запас міцності, якого вистачить до кінця дня. Якщо поспати не виходить, спробуй трохи розслабитися, подивися кіно або послухай музику.

Джерело

Поділись


Магазин