Як вибрати якісну косметику?

Сьогодні існує безліч магазинів, у яких представлений широкий асортимент косметики для будь-якого споживача, в залежності від смаків та фінансової можливості.  Знаючи який саме продукт вам потрібен, можна не гаяти час і замовити все в інтернет-магазині з доставкою додому. Для прикладу, allure-cosmetics  пропонує своїм клієнтам товари відомих брендів і гарантує якість своєї продукції. А це великий плюс, адже у наш час неякісну косметику можна придбати навіть у респектабельних косметичних магазинах.

Щодня бренди поставляють на ринок мільйони б’юті-засобів. Не секрет, що кожна туш або помада з гучним ім’ям має двійника, в народі звану підробкою. Кількість таких підробок на ринку, здається, перевалює за сотні тисяч. Щорічно від засобів-двійників страждають безліч дівчат. Тож у цій статті ми розповімо вам, як відрізнити оригінал від підробки.

Як вибрати якісну туш

Обираючи туш, потрібно думати не тільки про результат, який ви отримаєте – об’ємні, густі або довгі вії, а й про якість самого продукту. Тому, вибираючи туш, потрібно звертати увагу не тільки на її кісточку, а й враховувати ще кілька критеріїв:

Запах

Насамперед, відкривши туш, понюхайте її. Знаком якості в цьому випадку є або повна відсутність запаху, або ж слабкий аромат воску, що входить до складу.

У разі якщо туш видає різкий хімічний, гіркий, кислий, їдкий запах, вона може сильно нашкодити здоров’ю очей. Такий аромат виникає тоді, коли у туші закінчується термін придатності, вона неправильно зберігалася, або ж засіб зроблено з небезпечних хімічних компонентів.

Текстура

Друге, що має хвилювати під час вибору туші – її текстура. Вона не повинна бути занадто рідкою, як лак, і занадто густою.

Візьміть тестер і проведіть тушшю по зовнішній стороні долоні: якщо вона залишає за собою грудочки, стікає з пензлика, лягає нерівно, значить, в результаті вона прослужить вам недовго, буде відбиватися на повіках. Туш повинна лягати рівною лінією, фарбувати вії від коренів до кінчиків і не обсипатися.

Склад

Туш за складом варто підбирати в залежності від ефекту, який ви хочете отримати. Тому завжди уважно читайте, що написано на упаковці.

  • якщо ви схильні до алергії, вибирайте туш з позначкою sensitive. До її складу входить мінімум парабенів і зволожуючі компоненти, які не дадуть віям пересихати. Рівень кислотності такої туші дорівнює pH слізної рідини, тому вона не викличе алергію навіть у самих чутливих очей. У такій туші ви не знайдете шкідливого парфумованого аромату, який викликає стійку запальну реакцію. Для того щоб перевірити, чи немає у вас алергії на туш, нанесіть її на мочку вуха і залиште на 30 хвилин. Якщо за цей час мочка НЕ ​​розпухла, не виникло почервоніння, свербіння, запалення, значить, ця туш вам дійсно підходить.
  • якщо у вас короткі вії. Туш, яка стимулює їх ріст – ось ваше спасіння. До її складу входять вітаміни, активні зволожуючі компоненти, протеїни. Така туш не містить гормонів та абсолютно безпечна для здоров’я. За тиждень, при регулярному використанні такого засобу, вії можуть вирости більше ніж на 3 мм.
  • якщо ви хочете вийти з тушшю на пляж. Щоб туш витримала і дощ, і басейн, і море, вона повинна бути водостійкою. На етикетці такої туші варто ярличок moisture-proof або water-proof. Вона добре витримує водні процедури, завдяки своєму складу: в неї входять спеціальні речовини, які утворюють на віях плівку (емульсії з полівінілацетатом), смоли, які мають водовідштовхувальні властивості. Таку туш можна зняти з вій тільки за допомогою спеціальної двофазної рідини (до складу якої входять масла і вода).
  • якщо у вас довгі, але рідкі вії. Туш з позначкою Volume – саме те, що потрібно для густоти вій. Цей ефект досягається за рахунок великої кількості воску і парафінів в складі, які густим шаром обволікають кожну вію. До складу такої туші можуть також входити пантенол, силікон, колаген і вітаміни. Пам’ятайте, що для коротких і тонких вій краще підбирати тонку щіточку з рідкими щетинками (подовжує); для густих – товсту, об’ємну; для рідких – товсту спіралевидну.

Термін придатності туші – 3 місяці. Не використовуйте її довше, це може викликати алергічну реакцію.

Як вибрати якісну помаду

Губна помада представлена ​​на ринку в безлічі варіантів – вона буває зволожуючою, що додає об’єму, суперстійкою, живильною, лікувальною і т.д. При виборі помади також потрібно враховувати кілька факторів.

Упаковка

На футлярі помади не повинно бути відколів, тріщин, фарби, що відшарувалася. Коли ви викручуєте її, вона не повинна бовтатися по стінках футляра, а має виходити рівно і стійко. При повороті легко виглядати назовні, і також легко забиратися всередину. Інакше вона може швидко зламатися і перестати бути придатною для використання.

Консистенція і структура

Стрижень помади повинен бути однорідним і гладким. Помада може бути рідкою, твердою або гелеподібною. Рідка помада повинна бути в’язкою і не розтікатися, гелева – лягати рівним шаром і зволожувати, тверда (неважливо, стійка вона або зволожуюча) не повинна стягувати губи, викликати важкість і лущення.

Будь-яка помада не повинна видавати кислуватий або неприємний воскової запах. Якщо ви відчули, що від засобу виходить такий аромат, значить, його неправильно зберігали або закінчився термін придатності.

Різновиди
Губні помади діляться на кілька категорій:

  • стійка – в ній міститься віск і водовідштовхувальні компоненти. Така помада тримається на губах досить довго, але сушить їх. Тому перед нанесенням варто використовувати бальзам для губ.
  • зволожуюча помада – в її складі ви знайдете багато компонентів, які доглядають і зволожують. В основі таких помад лежать масла і віск. Вони добре зволожують губи, позбавляють їх від лущення, але швидко з’їдаються і не відрізняються стійкістю.
  • гелеподібна – така помада призначена спеціально для чутливої шкіри губ. Помада нагадує блиск в форматі звичайної помади-стіка. Гель замінює віск і масла в складі, фарбувальні полімери створюють кольоровий пігмент на губах, а нейтральний pH не викликає роздратування, сухості і алергії.
    Перед покупкою випробуйте помаду на зовнішній стороні долоні. Вона має лягати рівно, та не повинна викликати подразнень.

Термін придатності будь-якої помади – близько 2-х років.

Як вибрати якісну пудру

Вибираючи пудру, зверніть увагу на її текстуру. Пудри можуть бути:

  • глянцевими,
  • матовими,
  • однотонними,
  • складатися з декількох відтінків.

Вибирайте ту, яка найбільш підходить під ваш тип шкіри. Але пам’ятайте, що крім кольору потрібно визначитися зі складом пудри.

Найкраще, якщо до складу засобу входитимуть мінерали і рослинні екстракти. Така пудра не тільки вирівняє тон обличчя, але і допоможе впоратися із запаленнями, зволожить та наситить дерму корисними компонентами. Однак «натуральні» пудри зберігаються менше синтетичних.

Пудра може не мати запаху або виділяти легкий приємний аромат. Лягати вона повинна рівно. Протестуйте пудру на власній руці, провівши спонжиком по верхній стороні долоні. Вона ні в якому разі не повинна обсипатися або робити шкіру сухою.

Термін придатності пудри – 2 роки. Після закінчення терміну придатності вона почне обсипатися і втрачати свої властивості.

Як вибрати якісні тіні для очей

Тіні бувають двох видів – сухі і кремові. Обидва варіанти по-своєму гарні, тому орієнтуйтеся на свої уподобання.

Якщо ви – прихильниця сухих тіней, вибирайте їх за тими ж ознаками, що і пудру. Натуральні компоненти і надійна текстура, що не осипається – найкраща характеристика для сухих тіней. Такі тіні не мають сторонніх запахів і безпечні для здоров’я очей.

Кремові тіні повинні мати м’яку, рівну поверхню. Під час тестування подивіться чи не утворюються грудочки, хороші кремові тіні повинні під температурою пальців танути і лягати рівномірно.

Зберігаються тіні не більше 18 місяців з дня відкриття упаковки. Не користуйтеся простроченими тінями: шкіра повік дуже тонка і чутлива до будь-яких алергічних агресорів.

Як вибрати якісні рум’яна

Рум’яна повинні мати рівну поверхню без грудочок і сторонніх дрібних частинок. Добре спресовані рум’яна прослужать довго і не будуть осипатися.

Спробуйте рум’яна на тильній стороні руки. Пам’ятайте, що хороші якісні рум’яна не мають запаху, рівномірно лягають на шкіру і розтушовують, не залишаючи плям.

Термін придатності рум’ян – 1,5 року. Користуватися ними після закінчення цього часу не є небезпечним, проте триматися прострочені рум’яна будуть гірше, та й нанесення буде не настільки комфортним.

Поділись


Новини партнерів