Модний колір волосся на осінь 2018

1031

Не так давно ми розповідали вам про модні відтінки літнього сезону, деякі з них перейшли в осінній, інші – змінили підтон. Ми зібрали різні варіанти на будь-який смак.

Пам’ятайте: якщо ви не готові експериментувати з новим кольором – почніть з тонування (за допомогою маски або бальзаму).

50 відтінків карамельного

Ніжний карамельний відтінок підійде практично всім. Використовуйте його як основний колір або ж на кінчиках. Модні техніки баляж, каліфорнійське мелірування і омбре додадуть волоссю необхідного об’єму. Про те, як зробити переходи м’якими, а колір контрастним знає @carra_balayage.

Каштановий колір волосся

Каштановий колір волосся буває дуже різним. Виберіть собі той відтінок, який буде гармонійно поєднуватися з вашою зовнішністю. Цієї осені зупиніться на холодних підтонах. Іноді вони можуть мати сірий або попелястий відлив. Два модні тренди в одному! У Instagram-акаунті у @aerysalon_jac є цікаві варіанти!

Попелястий або сірий відтінок на волоссі

Попелястий або сірий відтінок відмінно виглядає на блонді або темному волоссі. Ви можете використовувати його як основний колір або ж зробити модний контраст.

Рожевий відтінок на волоссі

Рожевий колір волосся – один із трендів 2018 року, який переходить з сезону в сезон. Змінюється тільки інтенсивність відтінку. Літня інтенсивність змінюється на ніжні переходи.

Джерело

Поділись


Магазин