Доктор назвала простий спосіб нормалізувати сон

Лікар Ірина Ярцева розповіла, що кожна людина може поліпшити сон за допомогою простого способу. Терапевт зазначила, що при серйозних проблемах зі сном потрібно проконсультуватися з фахівцем, і він призначить прийом мелатоніну.

Як пояснила Ярцева, тільки в темний час доби в організмі виробляється мелатонін, проте його вироблення триває виключно в той час, коли людина спить. Якщо режим сну порушується, мелатонін починає вироблятися дуже повільно, організм відчуває дефіцит цього гормону, що в свою чергу, вкрай негативно відбивається на загальному самопочутті. Крім того, коли людина не спить в темний час доби, в організмі починає вироблятися гормон стресу, і в підсумку проблема зі сном тільки посилюється.

«Якщо людина вночі не спить, виробляється кортизол – гормон стресу, який необхідний для підтримки організму в цей час доби, щоб він не спав», – розповіла Ярцева. За її словами, при серйозних порушеннях сну навіть 8-годинний відпочинок може виявитися недостатнім, і людина буде відчувати себе розбитим на протязі всього дня. Біологічно активні добавки з мелатоніном допоможуть виправити цю ситуацію, але такий препарат може призначити тільки лікар.

Поділись


Новини партнерів