Розвінчано 5 поширених міфів про вегетаріанство

У наші дні вегетаріанські дієти стають все більш поширеними. Такими популярними їх зробили переваги для здоров’я, які вони можуть запропонувати, включаючи зниження ваги. Кілька досліджень свідчать, що дотримання вегетаріанської дієти може допомогти зменшити ризик серцевих захворювань, діабету, високого кров’яного тиску, підвищення рівня “поганого” холестерину та деяких видів раку, пише Жіночий світ з посиланням на NDTV.

Звісно, вегетаріанський раціон має як плюси, так і мінуси. Та разом з тим, вегетаріанство огорнуте величезною кількістю міфів. Сьогодні ми розвінчаємо деякі з них.

Міф №1 – Вегетаріанські дієти включають мало білка. Деякі вегетаріанські продукти містять дуже багато білків. Просто не всі знають, звідки їх можна отримати.  Одними з найкращих джерел білка, які можуть бути частиною вашої вегетаріанської дієти, є тофу, сир, сочевиця, нут, соя, горіхи та насіння.

Міф №2 – Вегетаріанські страви несмачні. Насправді вегетаріанці отримують не менше задоволення від їжі, ніж усі інші. Потрібно лише трохи поекспериментувати з різними продуктами та увімкнути фантазію, щоб їжа була смачною, апетитною та поживною. Добре спланована вегетаріанська дієта може включати смачні та різноманітні страви.

Міф №3 – Вегетаріанський раціон включає багато вуглеводів. Вегетаріанська дієта цілком може бути низьковуглеводною. До вегетаріанських продуктів з низьким вмістом вуглеводів належать молочні продукти, ягоди, горіхи, насіння, бобові, чіа, овочі, такі як помідори, цибуля, баклажани, солодкий перець та броколі. Щоб бути впевненими, що ваш раціон збалансований, ви можете звернутись по допомогу до фахівця.

Міф №4 – Вегетаріанський раціон знижує ефективність тренувань. Дехто вважає, що вегетаріанський раціон зробить вас слабшими і не дозволить наростити м’язову масу. Та насправді потрібно лише дотриматись балансу між поживними речовинами. Як уже було сказано раніше, вегетаріанських джерел білка існує більш, ніж достатньо.

Міф №5 – Всі вегетаріанські продукти є здоровими. Якщо ви вважаєте, що кожний продукт, який можна назвати вегетаріанським, корисний для здоров’я, ви помиляєтесь. Багато з них готуються з додаванням великої кількості солі та цукру. Якщо ви хочете бути впевненими у користі та якості своїх страв, намагайтесь готувати домашню їжу з нуля.

Поділись


Новини партнерів