Як прибрати набряки: 5 методів, які працюють

Зайва рідина має властивість утворювати набряки. Регулярна набряклість може говорити про захворювання серця, печінки, нирок, у жінок часто настає при менструаціях або вагітності.

Позбутися від набряків можна численними способами. Сьогодні ми розглянемо 5 головних методів, які реально працюють.

Метод 1: регулярні вправи

Вправи дозволять збільшити потовиділення, організм втратить воду. В середньому за годину втрачається 0,5-2 літра, багато що залежить від температури в залі і одягу. Безліч води переноситься в м’язах під час тренування. Фізичні навантаження дозволять зменшити кількість рідини під шкірою, поліпшити зовнішній вигляд і позбутися від пастозності (набряклості підшкірної клітковини). При цьому важливо не забувати про вживання рідини під час тренування. Вода дозволить не «заробити» зневоднення, та не погіршити власне самопочуття.

Метод 2: достатня кількість сну

Повноцінний якісний сон необхідний для грамотного метаболізму. Це дозволить активізувати роботу нирок, що регулюють рівень натрію і рідини в тканинах. Спіть достатньо, щоб прибрати набряки і зменшити затримку води підшкірною клітковиною. Оптимально необхідно спати близько 7-9 годин на добу.

Метод 3: зниження рівня стресу

Стрес збільшує концентрацію гормону кортизолу. Звідси затримується вода в тканинах, викликається набряклість. Необхідно усувати стрес, знімати негативний вплив на нирки, щоб видаляти набряки і воду з тканин і підшкірної клітковини.

Метод 4: контроль споживання солі

Сіль є одним з продуктів, здатних привести до набряків. Вона розчиняється, розпадаючись на іони. Звідси росте рівень рідини води в тканинах. Найбільш небезпечними продуктами вважаються оброблені, фастфуд, де кількість солі просто зашкалює. У такому випадку потрібно пити багато рідини, щоб вивести зайву сіль з організму.

Метод 5: пити більше води

Затримка рідини в тканинах і клітинах стане не такою великою проблемою, якщо пити більше рідини. Як би це парадоксально звучало. Людина при зневодненні частіше набрякає через те, що організм прагне запасати рідину, щоб метаболічні процеси не зупинялися. Споживання води дозволить не допустити набряків і підтримувати здоров’я нирок в порядку.

Поділись


Новини партнерів