Нічна пітливість: причини і засоби для швидкого усунення!

Не залишайте цей симптом без уваги! І ось чому …

Іноді ми прокидаємося вночі і, не дивлячись на те, що у нас хороший клімат і простора кімната, ми потіємо, як ніби виконуємо інтенсивні вправи.

Надмірне потовиділення протягом ночі змушує людину переривати сон, щоб змінити простирадла і піжаму через вологість. Переривання сну також негативно впливає на баланс гормонів.

Потіння є механізмом регулювання температури тіла, коли внутрішня температура тіла підвищується, запускається охолоджуючий механізм.

Цей механізм може бути викликаний декількома факторами, серед яких фізичні вправи і температура навколишнього середовища. А також фізіологічні зміни імунної системи, інфекції і т. д. Ми також потіємо перед обличчям психологічних стимулів, таких як страх, страждання і стрес. Це викликано здатністю нервової системи змінювати фізіологічні процеси, такі як серцебиття і кров’яний тиск.

Основні причини нічних потів
Потіти абсолютно нормально, це дозволяє нам підтримувати належну температуру тіла. В результаті це допомагає уникнути внутрішніх пошкоджень, в основному в клітинах мозку, які дуже чутливі до високих температур. Однак пітливість під час сну не є нормальною ситуацією. Якщо це відбувається часто, то це може бути пов’язано з певними патологіями, на які ми повинні звернути увагу.

Фізіологічні причини
Ось які фізіологічні причини нічного потовиділення:

Менопауза: Гормональні зміни під час, до і після клімактеричного періоду є однією з причин SN (нічна пітливість). В результаті зменшення виробництва естрогену, мозок реагує таким чином на підвищення температури тіла. А також, ми повинні пам’ятати, що гормони – це аптека організму.

Інфекції: інфекції підвищують температуру тіла для боротьби з бактеріями або вірусами, респіраторними або внутрішніми інфекціями. В результаті вони можуть викликати підвищення температури протягом ночі, організм активує всі механізми саморегуляції, включаючи потовиділення.

Є й більш серйозні інфекції, і ми не можемо не згадати такі, як ендокардит і туберкульоз. Важливо перевірити, якщо крім нічних потів у нас є інша симптоматика.

Гіпертиреоз: щитовидна залоза – це чарівний ящик гормонів. Саме завдяки цьому ми можемо синтезувати інші гормони. В результаті дисбалансу гормонів, змінюється робота всього організму, включаючи центри управління мозком.

Хімічні препарати: Є препаратами, що викликають підвищене потовиділення, в тому числі антидепресанти. А також алкоголь, наркотики і тютюн можуть змінювати контроль температури тіла.

Неправильне харчування: Незбалансоване харчування, особливо переїдання, рафінована і перероблена їжа, можуть викликати нічні поти. А також люди, які страждають шлунковим рефлюксом або проблемами з травленням, дуже часто страждають від цього розладу.

Психологічні причини

Психологічні причини дуже різноманітні. Протягом ночі наш мозок підсумовує те, що ми вивчили і прожили протягом дня, щоб зробити конкретне навчання. Очевидно, що, якщо у нас був сильний день, дуже схвильований, чи в вас були стресові ситуації, то це буде мати наслідки.

Як від цьго позбутися:
Використовуйте свіжий одяг для сну, а також зніміть зайвий одяг.
Поміняйте простирадла на свіжі і з бавовни.
Зберігайте кімнату прохолодною, використовуючи штучне охолодження або відкриваючи двері і вікна.

Прийміть увечері ванну з теплою водою, сіллю, содою і травами (шавлія, ромашка, кропива, корінь валеріани). А також використовуйте кавові скраби для легкого масажу після ванни. В результаті це освіжить ваше тіло і заспокоїть ваші нерви.

Практикуйте техніки релаксації перед сном.
Уникайте рясної вечері.
Уникайте газованих напоїв, замініть їх натуральними напоями, теплими настоями і т. д.

Пам’ятайте, якщо нічні поти стають занадто частими і неконтрольованими, то зверніться до лікаря. Можливо, ваше тіло хоче щось вам сказати, і вам слід звернути на це увагу.

Поділись


Новини партнерів