Вчені визначили 12 продуктів для покращення кровообігу головного мозку

Ми пропонуємо вам найефективніші природні засоби!

Деменція – одне з найпоширеніших захворювань, але це воістину жорстока і жахлива хвороба. Найбільш поширеними причинами деменції є інсульт і хвороба Альцгеймера.

Існує безліч природних ліків у всьому світі, які можна використовувати у боротьбі з деменцією. Ви можете зменшити ризик розвитку деменції шляхом регулярного очищення організму, змін у вашому раціоні і вживанням натуральних засобів, які допоможуть активізувати роботу мозку.

Ми пропонуємо вам найефективніші природні засоби!

Кокосова олія: 
Ця олія потужне джерело кетону, який є одним з кращих продуктів для мозку людей, а також вона рекомендується людям, що вже мають хворобу Альцгеймера.

Женьшень:
Це один з найчастіше використовуваних домашніх засобів в Китаї для запобігання багатьох хвороб і процесу старіння упродовж віків. Дослідження підтвердили, що женьшень захищає від когнітивних порушень і може використовуватися як природне лікування судинної деменції.

Шавлія: 
Існують сучасні китайські дослідження, які показали, що шавлія має здатність покращувати мікроциркуляцію, уповільнювати згортання крові, розширювати кровоносні судини, що особливо добре впливає на функції головного мозку.

Вітаміну D:

Є багато тестів, які були зроблені людям, що страждають хворобою Альцгеймера, і в цих тестах було показано, що у усіх цих людей є низький рівень вітаміну D. Існують декілька досліджень, в яких говориться, що оптимальний рівень вітаміну D в нашому організмі може поліпшити кількість важливих хімічних речовин в мозку. Також цей вітамін може робити позитивний вплив на хворобу Альцгеймера через його імуномодулюючі і протизапальні властивості. Для нашого тіла дуже важливо мати достатній вітамін D, тому що він може допомогти вам в правильному функціонуванні імунної системи, тому що він боротиметься із запаленням, яке також пов’язане із захворюванням Альцгеймера.

Гінкго (Ginkgo biloba):
Існує багато досліджень, в яких говориться, що це одно з кращих природних ліків від деменції. Дослідження довели, що гінгко є корисним природним лікуванням для людей, що страждають від судинної недостатності головного мозку, в які включені такі симптоми, як короткочасна втрата пам’яті. Ці натуральні ліки повно антиоксидантів, а також збільшує циркуляцію крові. Є багато прибічників альтернативної медицини, які вважають, що цей засіб корисний на ранніх стадіях хвороби Альцгеймера, а також може запобігти початку деменції.

Магній: 
Дослідження показали, що багато людей, що страждають від хвороби Альцгеймера, можуть зменшити симптоми цього стану, коли вони збільшують прийом магнію.

Уникати цукру:

Для вашого здоров’я дуже важливо скоротити вживання цукру до мінімуму. Рекомендується понизити вживання усіх рафінованих вуглеводів і підсолоджувачів. Також рекомендується звести до мінімуму усі вуглеводи до тих пір, поки рівень цукру в крові не стабілізується, і ви не досягнете здорової ваги. Люди, які люблять фрукти, повинні вибирати ягоди. Коли ви зменшується кількість цукру – це спонукає наш мозок перемикати корисніший кетон на паливо.

Зберігайте рівень інсуліну натщесерце нижче 3:
Цей стан побічно пов’язаний з фруктозою, оскільки він призводить до резистентності до інсуліну. Сахароза складає 50% фруктозу по вазі. Іншим чинником для хвороби Альцгеймера є лептин, і це означає, що вам необхідно понизити рівень інсуліну, тому що це може допомогти вам понизити рівень лептина.

Лецитин:
Лецитин використовується як природне лікування деменції. Ця речовина покращує живлення мозку, а також очищає вени і артерії.

Гарбузовий сік:
Ви повинні узяти звичайний гарбуз і використати увесь гарбуз – яка включає насіння, шкірку і м’якуш. Рекомендується пити по 150 мл 3 рази в день впродовж 1 місяця.

Ананасний сік: 
Один з кращих природних способів позбавитися від мертвих флюков, які застрягли у вашій системі. Ви повинні вичавити увесь ананас. У це також входить ядро. Тоді ви повинні випити ці природні ліки відразу.

Вказані домашні засоби можуть використовуватися як природне лікування деменції, тому що вони можуть поліпшити кровообіг головного мозку. Також є деякі дослідження, в яких говориться, що маслинова олія,  базилік, оливковий лист, розторопша і куркума можуть також використовуватися як природне лікування деменції.
Кращі продукти для відвертання недоумства включають: яйця, морська риба (оселедець, макрель, палтус, лосось та ін.) і печінка.

Куркума
 – природні ліки, які мають багато переваг для здоров’я. Ключовим компонентом цього природного лікування являється куркумін. Це природне лікування допоможе вам запобігти недоумство, а також може допомогти боротися з деменцією.

Альфа-ліпоєва кислота (ALA):

Альфа-ліпоєва кислота допомагає стабілізувати когнітивні функції у пацієнтів з хворобою Альцгеймера, а також уповільнювати прогрес цього захворювання.

Джерело

Поділись


Магазин