Блиск, корсет і шлейф. Яке плаття краще вибрати для випускного?

Будь-якій випускниці на святі хочеться бути найпрекраснішою. Але нерідко, в гонитві за нарядом мрії, дівчата роблять неправильний вибір. Фахівці запевняють – плаття і аксесуари повинні бути не тільки красивими, але і зручними і гармоніювати не тільки між собою, а й з фігурою дівчини. Інакше вечір може перетворитися зі свята в справжнє пекло.

Багато дівчат купують сукні до підлоги, так як вони асоціюються з торжеством. Але стилісти радять уникати як занадто довгих нарядів, так і занадто коротких. Краще вибирати наряд таким чином, щоб ви могли спокійно пересуватися і танцювати. Оптимально, якщо довга спідниця буде до щиколотки, а коротка – не більше, ніж на дві долоні вище коліна.

Перед тим, як купити плаття, обов’язково в ньому – зробіть кілька танцювальних рухів, підніміть руки. Переконайтеся, що наряд не обмежує ваших рухів, ніде не тягне, не сповзає і не задирається.

Що стосується тканини, то слід звернути особливу увагу на стрази, блискучу тканину, люрекс і атлас. Вони привертають увагу, тому, якщо у вас є недоліки фігури, переконайтеся, що погляди будуть зосереджені не на них.

Особливу увагу потрібно звернути на взуття – купуючи туфлі, пам’ятайте про те, що вам належить провести в них весь вечір. Якщо ви зазвичай не носите високі підбори, купувати їх зараз не найкраща ідея. Перед тим, як відправитися на вечір, обов’язково поносіть свої туфлі, щоб переконатися, що вони зручні і не труть.

Поділись


Новини партнерів