Правильно підбирайте вішалки
Ми рідко замислюємося про те, чи «зручно» нашій улюбленій шовковій сорочці на широких дерев’яних «плічках». Запам’ятайте: краще використовувати обтягнуті поролоном і тканиною м’які варіанти. І варто правильно підібрати розмір: опирайтеся на вашу ширину плечей, немає нічого ганебного в тому, щоб прикласти вішалку до себе і перевірити, чи не зачіпає вона рукава.
Зберігайте взуття в спеціальних коробках
Не зберігайте взуття в тій же коробці, в якій ви її принесли. Картон практично не «дихає», а значить, накопичує неприємний запах, в тому числі від крему для взуття. Придбайте спеціальні пластикові контейнери з отворами для циркуляції повітря або ж віддайте перевагу такому натуральному матеріалу, як плетене дерево. Щоб не забути, яка пара де лежить, приклейте на коробку стікер з малюнком.
Використовуйте чохли для одягу
Шуби, дублянки, куртки зі шкіри та вовняні пальта найкраще зберігати в спеціальних чохлах для одягу. Якщо купувати чохол не з натурального матеріалу, обов’язково потрібно дізнатися, яка його повітропроникність. Якщо вентиляції майже немає, не варто зберігати в ньому хутряні вироби. Для них більше підійдуть чохли з бавовни.
Розкладайте речі за кольорами
Візьміть за правило сортувати речі за кольорами, а ще краще – за кольорами і матеріалами. Не кладіть шовк разом з акрилом та поліестером, а червоні светри тримайте подалі від світлих штанів і топів. Можна прокласти між шарами одягу звичайний пергаментний папір, він не займе багато місця, а ось речі точно не полиняють і не забарвлять один одного.
Придбайте контейнери та підставки
Не забувайте і про аксесуари! Придбайте спеціальні контейнери для сумок і підставки для головних уборів. Так капелюшки не втратять форму, а сумочки будуть менше стикатися з чим-небудь, що значно скоротить ризик появи протертих країв.
До речі, в невеликі контейнери також зручно упаковувати нижню білизну і колготки. Для такого випадку більше підійдуть кошики м’якої форми нейтрального кольору, щоб виключити можливість небажаного фарбування і деформації.