Ендокринолог назвала головну та єдину причину ожиріння

Ні генетика, ні сімейні звички харчування, ні відсутність руху, ні якісь ліки і все інше ніколи б не призвели до набору жирової тканини, якби не було найголовнішого чинника — переїдання, — написала лікар-ендокринолог Зухра Павлова у своєму Telegram -каналі.

Вона зазначила, що пацієнти, які страждають на цю хворобу і заявляють, що насправді мало їдять, як правило, помиляються. Лікар уточнила, що нерідко такі люди просто не помічають, наскільки часто вони перекушують, і не знають реальної калорійності продуктів, що споживаються.

Лікарка порекомендувала знижувати кожну свою порцію на 1/5, це 320-360 кілокалорій на день.

“Швидше за все, вони ховаються в печенні, цукерках та інших смаколиках “до чаю””, — пояснила Павлова.

Нагадаємо, людям після 40 років позбутися зайвої ваги набагато складніше, ніж 20-30-річним. Однак фахівець з медицини від ожиріння Меган Мешер-Кокс заявляє, що це не так вже й важко, якщо дотримуватись деяких правил.

З віком метаболізм не той, що у юності. Та й фізична активність знижується. Тому, каже лікар, щоб не обрости зайвими кілограмами на животі, потрібно регулярно займатись спортом. Наприклад, хоча б п’ять разів на тиждень робити фізичні вправи протягом півгодини.

Поділись


Новини партнерів