4 напої від втоми і зайвого холестерину

Ось чому варто випити 2-3 чашки чаю, приготованих по цих рецептах! Результати вас здивують!

Сучасне життя диктує нам швидкий темп! Ми постійно поспішаємо і не у всіх є можливість викроїти для себе трохи часу.

Таке життя призводить до циклу вигорання, втоми і стресу і ми шукаємо те, що може нам допомогти миттєво – це кава, солодощі або алкоголь. На жаль, людині, котра застрягла в цьому циклі, дуже складно з нього вибратися.

Проте, виявляється, що випиваючи 2-3 чашки ароматного чаю щодня, ми робимо важливий крок на шляху до звільнення від цього. Краще всього те, що ввести цю здорову звичку у свій щоденний раціон харчування дуже легко! Варто тільки почати і вам дуже сподобається!

Щоб уникнути послаблення функцій мозку, занепокоєння, стресу і збільшення ваги, ми пропонуємо вам спробувати ці прості рецепти.

Спробуйте замінити каву, солодощі і алкоголь чашкою лікарського чаю, яка творитиме дива для усього вашого організму!

1. Активізуйте роботу головного мозку і зняти втому

Цей чай дає той же ефект, як і кофеїн, але без негативних побічних ефектів. Він містить теофілін, теобромін і кофеїн, усі з яких забезпечують стимулюючі ефекти.

М’ятний чай

М’ята перцева містить ментол, який підвищує енергію і покращує настрій майже миттєво.

Зелений чай

Зелений чай містить меншу кількість кофеїну, ніж кава, але робить такий же ефект.

Приготуйте собі чашку зеленого чаю з м’ятою!

2. Боротьба зі стресом і поліпшення настрою

Базилік

Базилік відомий своєю здатністю піднімати настрій і боротися з втомою. Він ефективно підвищує імунітет і покращує функції мозку. На додаток до цього, він працює як адаптоген, який значно покращує реакцію організму на фізичне і емоційне навантаження і допомагає організму оптимально працювати при стресі.

Зелений чай

Зелений чай – відмінний засіб для підняття настрою і він здатний покращувати роботу мозку, що пояснюється поєднанням кофеїну і L- теаніну, яке стабілізує настрій .

Гінкго Білоба

Його широко використовують для лікування недоумства, а також для поліпшення пам’яті, навчання і мислення. Недавні дослідження показали його здатність захищати клітини, які були пошкоджені при хворобі Альцгеймера, і робить позитивний вплив на мислення і пам’ять у людей з деменцією і хворобою Альцгеймера.

ромашка

Ця трава має потужний розслаблюючий ефект, який використовують для усунення безсоння, зміцнення виснажених нервів і забезпечує почуття спокою.

Хоча ви можете використовувати кожну траву індивідуально, краще всього використовувати суміш, яка об’єднує все або, принаймні, декілька з трав вище.

3. Спалювання жирів + підвищення метаболізму

Чай Пуер

Китайські травники оцінили цей чай, через його неймовірну користь для здоров’я. Завдяки унікальному процесу ферментації, який він проходить до висушування. В результаті цього він став здатним знижувати рівень поганого холестерину і активізує активне спалювання жиру.

кориця

Настійно рекомендується додавати трохи кориці в чай ​​або вівсянку, щоб зменшити голод впродовж дня і контролювати рівень цукру в крові.

Насіння фенхелю

Насіння фенхелю творить дива для травлення, регулювання рівня цукру в крові і зменшення апетиту.

Корінь женьшеню

Будучи адаптогенною травою, корінь женьшеню допомагає поліпшити чутливість до інсуліну, регулює рівень цукру в крові і забезпечує потужні властивості проти ожиріння.

Примітка: потужна комбінація пуер чаю, кориці, насіння фенхелю і женьшеню, щоб допомогти підвищити метаболізм і приборкати апетит.

4. Вода

Хоча це не лікарський напій, але було науково доведено, що зневоднення здатне впливати на настрій, енергію і здібності головного мозку. Щоб залишатися завжди бадьорим і струнким, збільшіть вживання води!

Джерело

Поділись


Новини партнерів