Лікарі розповіли про дивовижні властивості імбирної води

Властивості імбиру настільки унікальні, що не тільки народна медицина рекомендує вживати цей коренеплід, а й офіційна. Імбир є природним антиоксидантом, антибіотиком, анальгетиком, жироспалюючим засобом. Чи цього недостатньо для того щоб почати його застосовувати в приготуванні їжі і напоїв кожен день?

Медики стверджують, що склянка води з парочкою кілець імбиру – це чудо-напій, що володіє безцінними властивостями:

Вирішує проблеми з травленням . Завдяки імбирній воді, випитої з ранку перед сніданком, можна налагодити процес травлення і прискорити метаболізм. Перевага імбиру полягає ще і в тому, що його ферменти ліквідують жирові клітини і надлишковий холестерин.

Робить імунітет сильним . Корінь імбиру багатий вітаміном С, а також іншими речовинами, які борються з патогенними мікроорганізмами і перешкоджають їх розмноженню, тим самим зміцнюючи імунну систему і провокуючи збільшення виробництва нових імунних клітин.

Знімає біль в суглобах і м’язах . Імбирну воду рекомендують пити спортсменам і людям, які працюють фізично. Також, можна скористатися знеболюючим ефектом імбирного напою в дні, коли на погоду «ломить» кістки, або ж при періодичній болі внизу живота у жінок.

Омолоджує організм зсередини і зовні . Так як імбир – це антиоксидант, а це значить, що в ньому є речовини, що піклуються про молодість клітин і тканин. Щоденне вживання імбирної води відстрочить наступ старості.

Знімає набряклість. Імбирна вода відмінно виводить зайву рідину з організму і не дозволяє їй накопичуватися.

Зміцнює судини і покращує кровообіг . В даному випадку імбирна вода впливає на організм людини краще, ніж які-небудь ліки. З її допомогою судини звільняються від холестерину і бляшок, за рахунок чого поліпшується кровообіг.

Бажано пити імбирну воду на голодний шлунок, так у неї є більше шансів дістатися до «схронів» шлунково-кишкового тракту і звільнити їх від накопичених токсинів і жирових відкладень.
Джерело

Поділись


Новини партнерів