Лікар-дієтолог розповів, як знизити цукор у крові лише за три години

Деякі продукти мають чудодійні властивості: одні не дають продукуватися онкології, інші зміцнюють імунну систему, а треті позбавляють головного болю. Знання про особливості того чи іншого продукту дозволяють нам в екстрену хвилину впоратися з несподіваною недугою. Наприклад, з гіперглікемією – різким підвищенням цукру в крові, що впливає на ритм серця. Про те, який продукт допомагає знизити рівень цукру протягом короткого часу, розповів британський лікар-дієтолог Роб Хобсон.

Чудо-напій

За словами експерта, рівень цукру може вплинути гранатовий сік. Його ефективність та користь обумовлюються вмістом антиоксидантів – речовин, що нейтралізують вільні радикали. Виходить, гранатовий сік “чемпіон” за кількістю антиоксидантів, оскільки навіть у зеленому чаї корисних речовин міститься набагато менше, ніж у названому дієтологом напої.

Корисні властивості соку

Лікар припустив, що багатий на флавоноїди та антоціани гранатовий сік інгібує цукор і тим самим нормалізує його рівень у крові всього за три години. Більш того, антиоксиданти, що містяться в напої, здатні впливати на резистентність до інсуліну та знижувати артеріальний тиск.

Лікар додав, що всі ці властивості роблять гранат джерелом поживних речовин, які необхідні не тільки людям, які страждають від гіпертонії, діабету та гіперглікемії, а й усім, кому небайдуже своє здоров’я.

Поділись


Новини партнерів