Дієтолог назвала найкращі поєднання продуктів для зниження ваги

Лікар-дієтолог Юлія Чехоніна розповіла про поєднання деяких продуктів, за допомогою яких можна позбутися зайвих кілограмів. Фахівець зазначила, що допомагають схуднути чай з м’ятою, а також куряча грудка у поєднанні з гострим червоним перцем.

Як пояснила дієтолог, саме таке поєднання вона рекомендує всім тим, хто хоче позбутися зайвої ваги. Курячі грудки з перцем і чай з м’ятою дають почуття насичення на дуже довгий час, а також сприяють поліпшенню травлення. “Група американських учених провела цікаве дослідження. Вони рекомендували тим, хто худне, додавати в курячі грудки каєнський перець. Він, посилюючи секрецію, покращував перетравлення курячої грудки і цим продовжував почуття ситості», – заявила дієтолог.

Крім того, вона підкреслила, що такі поєднання продуктів допустимі лише в тому випадку, якщо людина абсолютно здорова. Справа в тому, що каєнський перець не можна вживати при розладах травної системи. Також фахівець додала, що чай з м’ятою сприяє не лише схудненню, а й зниженню рівня стресу. Справа в тому, що в перцевій м’яті містяться речовини, які заспокоюють, а також сприяють зниженню апетиту, що дуже важливо у процесі схуднення.

Поділись


Новини партнерів