Лікарка розповіла, які продукти збільшують ризик хвороби Паркінсона

Дослідження відкривають нові можливості для лікування і зниження ризику розвитку у людей змінює життя хвороби Паркінсона, в тому числі те, як ваша дієта може грати роль в профілактиці ризику.

Доктор Кетрін Флетчер розповіла про вплив дієти на ризик розвитку хвороби Паркінсона.

“Хвороба Паркінсона дійсно складна. Ймовірно, це комбінація декількох факторів ризику, які складаються протягом життя людини і сприяють розвитку хвороби Паркінсона. Великі дослідження, які відстежують людей з плином часу, шукають закономірності в їх середовищі або способі життя, які могли збільшити ризик розвитку захворювання. І вже є деякі докази того, що такі продукти, як червоне м’ясо, оброблене м’ясо або дієта з високим вмістом жирів, можуть збільшити ризик розвитку хвороби Паркінсона”.

Дієти з високим вмістом оброблених харчових продуктів і насичених жирів пов’язані з багатьма небезпечними станами здоров’я, які стають більш імовірними з віком, включаючи хвороби серця і судинну деменцію.

Рекомендується скоротити споживання цих продуктів в якості профілактичного заходу проти багатьох захворювань, в тому числі пов’язаних з високим рівнем холестерину або гіпертонією.

У випадку з хворобою Паркінсона необхідні додаткові дослідження, щоб зрозуміти нюанси того, як дієта може збільшити ризик захворювання, але доктор Флетчер пояснює наявність доказів того, чому це може бути. Деякі дослідження показують, наприклад, що високий рівень холестерину, який міститься в жирній їжі, сприяє ризику хвороби Паркінсона.

“Це втручання всередині клітини і майже пошкодження, яке, очевидно, при хворобі Паркінсона, симптоми стану включають пошкодження клітин з плином часу”.

Джерело

Поділись


Новини партнерів