5 натуральних засобів від закрепів

Ці засоби допоможуть також поліпшити травлення, відновлять мікрофлору кишківника і прискорять метаболізм!

Хімічні послаблюючі широко використовуються людьми, але багато хто з нас забуває, що ці типи ліків можуть викликати у нас побічні ефекти. Тому важливо знати, як зробити натуральне проносне для лікування закрепів.

Багато людей страждають від проблем з травленням, проте більшість скарг нині зосереджена на закрепах.

Проблеми з кишківником можуть уповільнити метаболізм організму, погіршення травлення, закрепи, відходи накопичуються в товстій кишці і можуть змінювати кишкову флору.

Симптоми, такі як болі в животі, постійне газоутворення і здуття живота, можуть бути результатом неправильної роботи кишківника. З часом відходи, що залишаються в товстій кишці, зневоднюються, що викликає їх затвердіння і закреп. Поза сумнівом, закреп є однією з найнеприємніших проблем, з якою ми стикаємося, хоча і не така серйозна, як інші симптоми.

У цьому сенсі важливо вибрати використання натурального проносного, оскільки організму необхідно підтримувати баланс кишкової флори, щоб уникнути появи серйозніших захворювань.

Ми пропонуємо вам п’ять рецептів натурального проносного, які на додаток до поліпшення вашого травлення, дуже смачні і легкі у використанні.

1. Банан і інжир
Інжир містить дієтичні волокна, які допомагають стимулювати рух кишківника під час травлення. Крім того, банан також містить волокна, які допомагають в очищенні кишківника. Ця комбінація волокон особливо корисна для товстого кишківника.

Інгредієнти
– 1 стиглий банан
– 3 свіжих або сушених інжиру
– 1 чайна ложка натурального меду
– ½ склянки очищеної води

Приготування:
Помістіть усі інгредієнти у блендер і перемішайте, поки не отримаєте однорідну суміш. Щоб полегшити закреп, рекомендується вживати це природне проносне кожен вечір за 1-2 години до сну, поки не припиняться закрепи.

2. Сік алое віра і мед

Сік алое віра вважається природним проносним, тому що він контролює кількість шлункового соку і бореться з будь-яким запаленням в організмі. У поєднанні з медом він допомагає підтримувати баланс бактерійної флори.

Інгредієнти
– ½ чашки води
– 6 чайних ложок гелю алое віра
– 1 чайна ложка меду

Витягніть гель з листа алое віра. Змішайте усі інгредієнти у блендері і доведіть до однорідності. Випийте перед сніданком, вживати два тижні.

3. Яблучний сік і папайя
Папайя мають травні ферменти, які допомагають в переварюванні їжі. Яблука, у свою чергу, мають волокна, необхідні для травного руху кишківника. Через це поєднання яблука і папайї є дуже ефективним натуральним проносним і дає додаткову енергію організму із-за його природних цукрів.

Інгредієнти
– 1 зелене яблуко
– ½ склянки води
– 3 скибочки стиглої папайї
– 1 чайна ложка меду

Помістіть усі інгредієнти у блендер і змішайте, поки не отримаєте однорідний напій. Рекомендується вживати впродовж двох тижнів щодня як частину вашого сніданку.

4. Апельсин і ківі
Ківі робить фермент під назвою актидинін, який допомагає поліпшити рухливість кишківника. У поєднанні з волокнами, що містяться в апельсині, це натуральне проносне може бути дуже ефективним в усуненні закрепу.

Інгредієнти
– Сік з 5 апельсинів
– 4 ківі

Збити у блендері сік апельсинів і ківі до отримання однорідної суміші. Постарайтеся випити якнайскоріше, щоб краще використати властивості соку. Бажано випити сік за півгодини до сніданку.

5. Груша і льняне насіння
Інгредієнти цього натурального проносного діють як пробіотики в товстій кишці, оскільки вони служать їжею для мікроорганізмів, які складають кишкову флору. Крім того, насіння льону і груша мають високий вміст розчинних волокон і антиоксидантів, дуже корисних і необхідних для травлення.

Інгредієнти
– ½ склянки води
– 2 груші
– 1 столова ложка льняного насіння

Помістити інгредієнти у блендер і добре перемішати. Немає необхідності очищати груші. Рекомендується випити відразу. Спробуйте використовувати це природне проносне до трьох раз на тиждень.

Вам сподобалися рецепти? Використовуйте природні послаблюючі альтернативи для поліпшення травлення і уникайте можливих побічних ефектів від надмірного використання комерційних послаблюючих засобів.

Джерело

Поділись


Новини партнерів