Лікарі повідомили про найпростіший засіб від підвищеного тиску

Китайські вчені прийшли до твердження, що яєчний білок відіграє роль справжніх ліків від підвищеного тиску, і в деяких випадках здатний замінити собою аптечні препарати.

«Речовина, яка міститься в яєчних білках, сприяє зниженню тиску», – з такою думкою виступили автори нового дослідження, співробітники Цзіліньського університету.

Проведені дослідниками експерименти показали: що пептид RVPSL, який міститься в курячих яйцях, змушує організм працювати таким чином, що артеріальний тиск не підвищується. Пептид, як пояснили фахівці, блокує вироблення речовин, які провокують зростання артеріального тиску.

«50 грамів пептиду RVPSL приблизно еквівалентні двом курячим яйцям. Така доза пептиду має той же вплив, як і десять міліграмів каптоприлу – препарату, який приймають гіпертоніки при підвищеному тиску », – розповіли вчені про знахідку, виявлену при дослідженні.

Читайте також: Названо головні ознаки хворих нирок

Також науковці повідомили, що пептид RVPSL, який входить до складу яєчного білка сприяє зниженню тиску навіть після термічної обробки. Тому білки варених яєць китайські лікарі рекомендують вживати як з метою профілактики гіпертонії, так і для її лікування.

У порівнянні з медичними ліками, пептид не викликає побічних дій, відзначили окремо дослідники.

Поділись


Новини партнерів