Названо головні ознаки хворих нирок

За словами лікуючих лікарів , на проблеми з нирками можуть вказувати не зовсім типові симптоми. Терапевти склали перелік головних показників того, що в цьому найважливішому для організму органі виникли порушення.

На сторінках електронної газети «Століття» фахівці нагадали, що без нормальної роботи нирок правильне функціонування організму неможливе – навіть незначний збій здатний викликати важкі наслідки.

За їх словами, на проблеми з нирками може вказувати постійна втома. Подібна дисфункція викликається тим, що кров починає гірше транспортувати кисень по організму.

Нирки відіграють роль фільтра в організмі, неполадки в їх роботі відбиваються на стані шкіри. Якщо з’явився свербіж або відчуття поколювання під шкірою, це може вказувати на хворобу нирок, підказують експерти.

Інший симптом – поява набряків, в першу чергу, на щиколотках і ногах, але в ряді випадків і на обличчі, руках і інших ділянках тіла.

«Звичайно, набряки можуть з’являтися з різних причин, але ниркова недостатність є головною з них. Нирки відповідають за регулювання водно-натрієвого балансу, тому будь-який збій в їх роботі не дає їм правильно врівноважувати дані показники. Також набряки можуть виникати через виведення з сечею занадто великої кількості білка », – розповіли лікарі.

Крім цього, про хворобливий стан нирок, як вказують медики, може говорити анемія, а також всі неприємні зміни, так чи інакше пов’язані з сечовипусканням (нетримання, печіння, запах і колір сечі).

Мало хто знає і про інший симптом хворих нирок – поява неприємного запаху з рота, або металевого присмаку в роті. Це говорить про ниркову недостатність, констатували терапевти.

Джерело

Поділись


Новини партнерів