Відмовтесь від цих продуктів і целюліт стане непомітним

Фахівці склали список продуктів, які провокують появу целюліту. Мова про ефективний засіб проти “апельсинової шкірки”, що проявляється у вигляді надмірної пухкості тіла та зміни рельєфу шкіри. Целюліт часто супроводжує наявність надлишкової ваги, проте це не основна причина появи такої проблеми, кажуть спеціалісти.

Головна причина появи целюліту – це незбалансоване харчування. Є продукти, які збільшують ймовірність появи “апельсинової шкірки”, від яких варто відмовитись або скоротити вживання до мінімуму, наголошують знавці.

1) Сіль – затримує воду в організму. Якщо зменшити кількість солі в раціону, набряки зменшаться, а наявний целюліт буде не таким помітним. Спершу вся їжа буде здаватись прісною, однак вже за місяць ви звикнете і почнете відчувати справжній смак їжі.

2) Цукор радять виключити з раціону усім, хто переймається фігурою. Цей продукт краще замінити фруктами – вони містять корисні вітаміни та мікроелементи.

3) Кава – цей напій краще замінити несолодким зеленим чаєм. Хоча дозволяється випивати одну чашку чорної кави в день без підсолоджував та вершків.

4) Шоколад – молочний та білий варто взагалі виключити з раціону. А от чорний шоколад у невеликих дозах можна смакувати.

Джерело

Поділись


Новини партнерів