11 ознак нестачі магнію в організмі

Багато проблем зі здоров’ям можна вирішити, просто усунувши дефіцит магнію!

Магній є важливою поживною речовиною, яка відіграє важливу роль у виробництві ДНК людини, а також в підтримці і відновленні кісток, нервів і м’язів.

Хоча магній зустрічається у багатьох продуктах харчування, багато людей не отримують достатньої кількості його завдяки своєму раціону.

Перевірте рівень магнію, на його дефіцит в організмі вказують наступні симптоми:

1. Низький рівень енергії

По словах Елісон Боден, дієтолог: “Магній бере участь в щонайменше 300 різних хімічних реакціях в нашому організмі і має багато спільного з виробництвом енергії”.

“Ознака низького рівня магнію може проявлятися низькою енергією”, додає вона.

2. Сіпання або судоми

Враховуючи, що магній має первинне значення для розслаблення м’язів, низький рівень магнію може привести до неумисного руху м’язів.

Відсутність магнію примушує м’язи знаходитися в постійному стані стискування.

3. Часті головні болі

Відомо, що дефіцит магнію знижує рівень серотоніна, що, у свою чергу, примушує кровоносні судини стискатися і впливаючи на нейротрансміттерну функцію, пов’язану з головними болями і мігренню. За оцінками, більше 50% людей, котрі страждають мігренню мають дефіцит магнію.

4. Безсоння

Низький рівень магнію часто проявляється в тому, що людині важко заснути і добре спати. Гормони стресу підвищують рівень артеріального тиску і підвищують частоту серцевих скорочень, що досягається за рахунок виснаження запасів магнію. Сон може стати серйозною проблемою, якщо організму постійно бракує магнію, і організм не може відновити свої функції протягом ночі.

5. Нерегулярне серцебиття

Серце може зазнавати труднощі в підтримці свого регулярного ритму у разі низьких рівнів магнію. Тим, хто скаржиться на нерегулярне серцебиття, зазвичай призначають магнієві добавки.

6. Підвищена чутливість до шуму

З низьким рівнем магнію функції нервової системи пригноблюються. Це часто призводить до посиленого рефлюксу, відомого як гіперфлексія.

7. Низька щільність кісткової тканини

Магній відіграє важливу роль у формуванні кісток, і велика кількість магнію в організмі в основному зберігається в кістках. Люди з більш високим споживанням магнію мають більш високу мінеральну щільність кісткової тканини.

8. Закрепи

Нестача магнію часто може призводити до нерегулярних рухів кишківника. Насправді, магній є ключовим компонентом більшості послаблюючих пігулок і порошків.

9. Гіпертонія

Магній має первинне значення, коли справа доходить до підтримки здорового рівня артеріального тиску. Тому дефіцит магнію може привести до того, що тиск буде надзвичайно високим. Згідно WebMD, “вживання продуктів з високим вмістом магнію і інших мінералів може допомогти запобігти високому кров’яному тиску у людей з передгіпертонією”.

10. Діабет II типу

Руйнування цукру – ще одна важлива функція магнію. Ті, у кого підвищене споживання магнію, як правило, мають набагато нижчий ризик розвитку діабету.

11. Неврологічні проблеми

Низький рівень магнію в мозку може впливати на неврологічні функції і призводити до різних проблем, таких як агорафобія.

Кращий спосіб збільшити споживання магнію – це натуральні продукти. Ось кращі 12 багатих магнієм продуктів:

мигдаль
насіння кунжуту
Насіння соняшнику
Насіння гарбуза
Льняне насінння
банани
Кешью
Молоко
Вівсяна каша
Брокколі
кукурудза
Горох

Джерело

Поділись


Новини партнерів