Дієтолог назвав найнебезпечніший продукт для літніх людей

Всі люди похилого віку повинні виключити зі свого раціону один продукт, небезпеку якого давно довели вчені. Така заява пролунала від доктора медичних наук, відомого дієтолога Михайла Гінзбурга.

Він заявив, що в ідеалі всі літні люди повинні відмовитися від червоного м’яса. У той же час Гінзбург уточнив, що червоне м’ясо є чемпіоном за деякими корисними речовинами, наприклад, воно містить тваринний білок і вітамін B12, однак насправді червоне м’ясо можна замінити іншими продуктами, які також містять ці речовини.

«У червоного м’яса є шкідливі властивості, які не відзначаються у птиці і риби. Червоне м’ясо досить токсичне для мікрофлори, воно сприяє наростанню запалення, яке далі ускладнюється віковими хворобами», – попереджає дієтолог і нагадує, що науково доведено, що регулярне вживання червоного м’яса збільшує загрозу виникнення раку прямої кишки. Також фахівець наголосив, що вживання м’яса людьми у віці старше 40 років може погіршити багато проблем і рекордно збільшити ризик розвитку деяких захворювань.

Поділись


Новини партнерів