У який час краще всього випити першу чашку кави

Ранкова кава має вирішальне значення для вашого самопочуття, головне, знати, коли її треба пити

Для багатьох кава вранці – кращий спосіб прокинутися. При цьому є такі, хто вважає за краще її замість сніданку. Як стверджують вчені, кава натщесерце не найкращий вибір для гарного самопочуття.

Результати нового дослідження британських вчених показали, що ті, хто не може обійтися без кави відразу ж після пробудження, ризикують своїм здоров’ям. Справа в тому, що потужна доза кофеїну до сніданку погано впливає на засвоєння глюкози організмом.

Злий кофеїн

Загалом, розумні люди з’ясували, що рівень цукру в крові залежить від того, коли ми п’ємо свою ранкову каву. Іншими словами, чашка кави натщесерце може спровокувати в організмі такий патологічний процес, як інсулінорезистентність.

Це тим більш актуально на тлі поганого нічного сну, після якого встаєш немов вичавлений лимон і рука тягнеться до кави в надії підбадьоритися . Як би не так! На рівень цукру в крові особливо негативно впливає поєднання недостатнього сну і кави відразу ж після пробудження.

Спочатку сніданок

Таким чином, автори припустили, що кава натщесерце впливає на здатність організму засвоювати глюкозу і заважає клітинам нормально функціонувати. Так що не забувайте, високий рівень цукру в крові пов’язаний з багатьма негативними наслідками для здоров’я.

Тому дослідники не радять пити каву вранці натщесерце. Замість цього рекомендують прийняти ранкову дозу кофеїну під час сніданку або після нього. Крім того, кава стимулює травлення, завдяки чому сніданок в шлунку швидше розщеплюється.

Джерело

Поділись


Новини партнерів