Чому болить спина і що робити, щоб не боліла

У сучасному світі величезна кількість людей сидять більшу частину денного часу. Це призводить до болю в спині, і якщо її проігнорувати, вона може привести до різних специфічних захворювань.

Знаходження в сидячому положенні весь день

Коли ми сидимо, нижня частина спини отримує сильне навантаження. Еволюційно людина не пристосована сидіти довгий час, тому тривале перебування в цій позі може викликати болі в нижній частині спини і в стегнах. Фахівці рекомендують вставати і розминатися кожні 30-40 хвилин.

Довгий час на ногах

Стояти все ж більш корисно, ніж сидіти, однак все добре в міру. Коли ми стоїмо, то використовуємо м’язи від ніг до шиї, тому, якщо стояти в неправильній позі або провести на ногах занадто довгий час, то м’язи отримають надмірне навантаження, а організм обов’язково просигналізує болем в колінах і спині. Щоб не стикатися з цим, краще чергувати види робіт. Не буде зайвим також навчитися стояти в правильній позі.

Сутулі плечі

Коли ви сутулитеся, ви змушуєте ваші верхні трапецивидні м’язи працювати без відпочинку, що призводить до перенапруження. Це може викликати болі в шиї, руках і плечах, тому правильна поза вкрай важлива для людей, які проводять багато часу в сидячому положенні. Якщо ви вже виробили звичку сутулитися – поставте нагадування на смартфон кожні 15-20 хвилин, щоб звертати увагу на поставу і вирівнювати її, якщо необхідно.

Джерело

Поділись


Новини партнерів