Що допоможе зупинити старіння мозку

З віком практично у кожної людини відбувається згасання когнітивних здібностей: знижується здатність швидко реагувати, запам’ятовувати нові слова, надовго концентрувати увагу. Зупинити цей процес здатний магній.

Погіршення когнітивних здібностей відбувається після 40 років, коли більшість людей цього віку дуже активні в житті і хочуть ще багато чого встигнути. Зниження пам’яті і інших здібностей заважають і серйозно погіршують якість життя.

Дослідники Массачусетського технологічного інституту під керівництвом Гуосонга Лю, одного з провідних дослідників в області когнітивних здібностей в світі, перевірили експеримент на мишах.

Тваринам щодня давали магній в таблетках, в результаті чого в мозку припинився процес руйнування синапсів – що і є причиною всіх вікових неприємностей, від погіршення пам’яті до хвороби Альцгеймера.

«З віком організм людини природним чином втрачає магній, а продуктів, що містять його, сучасні люди споживають дуже мало, – пишуть дослідники. – Крім того, напої, що містять кофеїн, «вимивають» магній з організму. В цьому випадку врятувати свій мозок можна, приймаючи магній додатково ».

Якщо ви не прихильник вітамінних комплексів з аптеки, шукайте магній в кунжуті, горіхах і висівках. Найменше магнію в хлібі, м’ясних і молочних продуктах.

Читайте також: Названо чудовий спосіб загальмувати старіння

У вас швидше за все є дефіцит магнію, якщо ви страждаєте на мігрень, аритмією безсонням, схильні до спазмів.
Джерело

Поділись


Новини партнерів