
Люди, які ходять на роботу пішки, на 40% менше ризикують захворіти на діабет і на 17% — на гіпертонію, якщо порівняти з тими, хто їздить своїм авто. Такi результати дослідження лондонських науковцiв.
Вони проаналізували, як різні індикатори здоров’я пов’язані з тим, як люди добираються на роботу та з роботи. Було опитано понад 20 тисяч британців. З’ясувалося, що ходити пішки, їздити велосипедом або навіть громадським транспортом здоровіше, аніж власною машиною.
Працівники, котрi добираються до місця праці пішки, на 40% менше ризикують мати діабет і на 17% — гіпертонію. А в тих, хто щодня їздить на роботу й назад на велосипеді, ймовірність захворіти на діабет знижується вдвічі проти автомобілістів.
Така фізична активність здатна знижувати рівень цукру в крові, причому (а це важливо) цілком природним способом. Тому вона зменшує ризик захворіти на діабет. Можна навіть сказати, що фізична активність — це основна профілактика й лікування цукрового діабету.
Читайте також: Напій для очищення нирок і запобігання гіпертонії
Якщо йдеться про легкий ступінь цукрового діабету, то фізична активність не зашкодить. Однак при важчих формах навантаження має бути помірним та дозованим. І найкраще обговорити це зі своїм лікарем.