Дуже ефективний метод для очищення печінки від токсинів

У цій статті ми розповімо природний рецепт, який змусить вашу печінку працювати як годинниковий механізм менш ніж за тиждень.

Печінка є одним з життєво важливих органів в організмі – вона усуває токсини і бере участь в численних ферментативних процесах, важливих для правильної роботи організму.

Малорухомий спосіб життя і неправильне харчування, впливає на функціональність печінки. Це одна з причин, по якій час від часу необхідно робити детоксикацію печінки.

Лікарі-фахівці рекомендують цей процес детоксикації, адже він допоможе вашій печінці швидше видаляти токсини і регенерувати свої клітини.

З іншого боку, переобтяжена печінка може викликати ряд серйозних проблем зі здоров’ям, таких як:

гепатит
жирна печінка
цироз печінки
рак
хвороба Вільсона
і інші хвороби печінки.

Хвороби печінки відносяться до будь-якої втрати функцій печінки. Печінкова недостатність зазвичай виникає, коли ушкоджується 75% тканині печінки.

Вживання здорової, добре збалансованої дієти, яка виключає алкоголь, перероблену їжу і цукор є пріоритетом в профілактиці будь-яких захворювань печінки.

Цей напій для детоксикації печінки використовує декілька інгредієнтів, усі з яких мають потужні антиоксидантні властивості.

Для приготування вам треба:

Інгредієнти:

– буряк середнього розміру.
– чашка води.
– одно яблуко.
– одна морква.

Спосіб приготування і застосування:

Використовуючи кухонний комбайн, змішайте усі інгредієнти, поки вони добре не змішаються. За бажанням ви можете залишити воду і з’їсти суміш у вигляді пюре.

Краще всього пити сік вранці, заздалегідь натщесерце випивши суміш з однієї столової ложки оливкової олії і соку з половини лимона.

Для досягнення оптимальних результатів пийте чай з чортополоха впродовж дня. Уся процедура займає один тиждень, для максимального ефекту повторюйте цей процес детоксикації 3-4 рази в рік.

Якщо у Вас серйозні проблеми зі здоров’ям або сильні болі, рекомендуємо Вам звернутися за консультацією до лікаря. Самолікування може бути небезпечне для Вашого здоров’я.

Джерело

Поділись


Новини партнерів