5 продуктів, які допомагають захистити шкіру від сонячних променів

Ви мали чути про важливість використання сонцезахисного крему кожного дня. Навіть узимку та в похмуру погоду. За словами фахівців, вплив УФ-випромінювання – це найпоширеніша причина появи ранніх ознак старіння. Важливо дотримуватися всіх запобіжних заходів, які можуть захистити вашу шкіру від ультрафіолетових променів. Якщо ви перебуваєте на відкритому повітрі, сонцезахисний крем потрібно наносити кожні дві години. Також дерматолог Геєтика Міттал Гупта порадила кілька продуктів, які ви повинні додати до свого раціону, щоб уникнути пошкодження шкіри сонцем, пише Жіночий світ з посиланням на NDTV.

Цитрусові. Ці фрукти багаті на вітамін С, потужний антиоксидант, який допомагає запобігати пошкодженням УФ-променями та забрудненнями. Продукти, з високим вмістом вітаміну С також можуть допомогти вам зміцнити імунітет і покращити засвоєння заліза з продуктів харчування.

Листова зелень. Фахівці часто радять додавати в свій щоденний раціон достатньо листової зелені. “Вона багата на бета-каротин, який в організмі перетворюється на вітамін А і забезпечує шкірі природний захист”, – згадує дерматолог.

Зелений чай. Це популярний напій, який може запропонувати вашому організму багато переваг. Хоча це зазвичай його пов’язують зі зниженням ваги, але він має також властивості, корисні для вашої шкіри. Як відомо, зелений чай є багатим джерелом антиоксидантів поліфенолів, що допомагає запобігти негативним наслідкам пошкодження клітин сонцем.

Помідори. Помідори містять багато лікопену, який може поглинати як UVA, так і UVB випромінювання. Тому вживання помідорів сприяє зменшенню ризику сонячних опіків, а також заспокоює запалення на шкірі.

Горіхи та насіння. Горіхи і насіння – це потужне джерело поживних речовин. Зокрема вони багаті на жирні кислоти омега-3, які мають протизапальні властивості та допомагають клітинам шкіри відновлюватись.

Поділись


Новини партнерів