Чому варто включити в раціон цукіні

Цукіні – це досить поширений різновид кабачків, який походить із Америки. Візуально він нагадує ребристий огірок з великою кількістю насіння всередині. Цей овоч містить багато вологи, вітамінів, мінералів і антиоксидантів. Усі частини цукіні, включаючи шкірку, м’якоть та насіння, є їстівними, пише Жіночий світ.

Ось деякі переваги, які ви можете отримати, якщо включите цукіні у свій раціон:

Покращення здоров’я шкіри. Цукіні багаті на вітамін С, який має потужні антиоксидантні властивості. Він захищає шкіру від негативного впливу вільних радикалів і передчасного старіння.

Забезпечення організму мінералами. Цукіні містять марганець, магній та мідь, які допомагають контролювати артеріальний тиск, зменшують запалення та виконують інші важливі функції в організмі.

Зволоження. Високий вміст вологи робить цукіні ідеальним літнім овочем. Підтримка оптимального рівня вологи в організмі дуже важлива для функціонування всіх органів та систем.

Зміцнення здоров’я очей. Цукіні містять лютеїн, антиоксидант, який знижує ризик катаракти та дегенерації макули. Також шкірка цукіні містить бета-каротин, провітамін вітаміну А, який має велике значення для збереження зору.

Зниження ваги. Цукіні складається з води майже на 95%. Також він має високий вміст клітковини, що робить його ідеальним продуктом для тих, хто хоче позбутись зайвих кілограмів.

Вони містять фолієву кислоту. Цукіні містить помірну кількість фолієвої кислоти, яка важлива для поділу клітин та синтезу ДНК.

Зниження артеріального тиску. Цукіні – чудове джерело калію, важливого внутрішньоклітинного електроліту, який допомагає зменшити артеріальний тиск і частоту серцевих скорочень, протидіючи шкідливому впливу натрію.

Найкорисніші цукіні навесні та влітку. Найкраще обирати невеликі та середні овочі, які мають блискучу, яскраво-зелену шкірку. Вони повинні бути твердими та важкими. Уникайте розм’яклих овочів, які мають зморщені кінці та губчасту текстуру. Їх можна зберігати у холодильнику протягом кількох днів.

Поділись


Новини партнерів