Що трапляється, коли ви миєте голову гарячою водою

Взимку нам хочеться використовувати для миття голови тільки гарячу воду, адже вона зігріває нас і дозволяє почуватись більш комфортно. Та в той же час, вона жахливо позначається на стані волосся, пише Жіночий світ з посиланням на Health shоts.

Вважається, що гаряча вода не тільки допомагає нам розслабитись, а ще й ефективно очищає шкіру голови, видаляючи жир і накопичення бруду. Однак, більшість експертів радять утриматись від миття голови гарячою водою. Через це ваше волосся може стати ламким, неслухняним та сухим. Натомість, експерти радять використовувати теплу воду.

Ось 4 речі, які трапляються, коли ви миєте голову гарячою водою:

Волосся стане сухим. Поряд із видаленням бруду і надлишку шкірного сала, гаряча вода може вимивати з волосся і шкіри голови натуральні олії, які захищають їх від пересушування. Як наслідок, волосся стає сухим та неслухняним.

Посилиться втрата волосся. Регулярне використання гарячої води для миття волосся може зробити його ламким та пористим. Через це воно стане сильніше випадати. Більше того, гаряча вода відкриває пори шкіри, що може ослабити корені волосся, також посилюючи його втрату.

Може виникнути запалення у шкірі голови. Висока температура води може спричинити печіння, почервоніння та пошкодити тканину шкіри голови, викликаючи подразнення та запалення. Це подразнення може перешкоджати поглинанню волоссям та шкірою голови поживних речовин та кисню, що призводить до посиленого випадання волосся.

У вас з’явиться лупа. Сухість шкіри голови – одна з головних причин появи лупи та свербіння. Враховуючи, що гаряча вода може зробити шкіру голови надзвичайно сухою, вона також може призвести до посиленого свербіння та лупи.

Тому не варто використовувати для миття голови ані гарячу, ані холодну воду, адже остання не забезпечить вашій шкірі належного очищення. Ідеально для миття голови підходить тепла голова. Вона не пошкодить ваше волосся, але ефективно очистить шкіру голови від бруду та надлишку жиру.

Поділись


Новини партнерів