Ефективний метод для позбавлення від зайвої рідини і очищення печінки від токсинів

Це не просто смачний сік, це ідеальний інгредієнт для детоксикації організму і ефективного виведення токсинів!

Журавлинна вода чудово підходить для щоденної детоксикації. Ця вода містить чотири типи органічних кислот, які діють, як травні ферменти.

Ферменти допомагають організму видалити жир, який потрапляє в лімфатичну систему. Він також покращує роботу печінки, яка є основним органом для детоксикації.

Це подвоює ефективність журавлинної води, адже печінка не може належним чином виконувати свою роботу, якщо вона завантажена токсинами.

Для приготування використовуйте 100% органічний журавлинний сік, який не містить інші з’єднання фруктів, цукор, кукурудзяний сироп або інші інгредієнти.

Для приготування вам знадобляться такі інгредієнти:

– 200 мл журавлинного соку.
– 500 мл фільтрованої води.

Спосіб приготування:

Об’єднайте 200 мл журавлинного соку і півлітра води. Або ви можете використати 3 столових ложки концентрованого журавлинного соку і 2 літри води.

Застосування:

Приймайте по одній склянці цього напою перед сном. А також ви можете зрідка випивати по одній склянці журавлинної води.

Журавлинний сік позбавить від токсинів організм, що може привести до виведення до 26 літрів рідини з вашого організму. Також журавлина допомагає зменшити “поганий” холестерин.

Читайте також: Потужний засіб для очищення печінки і прискорення метаболізму

Порада:

Додайте одну чашку чаю кульбаби у свій щоденний список напоїв. Це просто ще один напій для детоксикації, досить корисний для щоденного використання.

Джерело

Поділись


Новини партнерів