Чому буряк має бути частиною вашого зимового раціону

Буряк – це один з найкорисніших коренеплодів. Він має багато корисних для здоров’я властивостей і містить так і поживні речовини, як клітковина, калій, фолієва кислота, вітамін С, залізо, тощо, пише Жіночий світ з посиланням на NDTV.

Буряк може допомогти знизити кров’яний тиск, зменшити запалення, запобігти анемії та покращити здоров’я шкіри. Але ви можете бути здивовані, дізнавшись, що буряк може також допомогти зміцнити імунітет.

Імунна система захищає наш організм від інфекцій. Протягом холодного сезону часто зустрічаються застуда, кашель, біль у горлі, лихоманка та інші грипоподібні симптоми. Здоровий імунітет може ефективно з ними боротись.

Дієтолог Мехар Бакші пояснює, що взимку низька температура, сухе повітря та сильний вітер роблять людей вразливими до застуди та грипу. Однак, ви можете їх уникнути, якщо вчасно подбаєте про свою імунну систему. Почати можна з покращення здоров’я кишечника. Для цього потрібно включити в раціон буряк. Багатий на залізо та вітамін С, буряк може допомогти виробити достатньо здорових еритроцитів для боротьби з інфекціями.

Крім того, буряк збільшує кількість корисних бактерій у кишечнику, що також важливо для роботи імунітету.

З буряка можна готувати салати, супи та овочеві смузі. Також корисні властивості має буряковий сік.

Поділись


Новини партнерів