Як приготувати напій з насіння чіа для контролю артеріального тиску

Насіння чіа здобуло за останні роки величезну популярність, а все завдяки корисним для здоров’я властивостям. Воно містить багато клітковини, білка та мікроелементів, тож багато людей намагається включити його до свого раціону.

Також насіння чіа – це джерело жирних кислот омега-3, які сприяють розрідженню крові та зниженню артеріального тиску, пише Жіночий світ з посиланням на ETimes.

Популярною звичкою стало починати свій ранок з насіння чіа, замоченого на ніч у воді. А якщо ви додасте до цього напою ще й лимон, то зможете тримати свій артеріальний тиск під контролем.

Лимон – це джерело багатьох поживних речовин, включно з вітаміном С, вітамінами групи В, кальцієм, залізом, магнієм та клітковиною. Вони допомагають зняти стрес і борються із застудними інфекціями.

Приготувати напій з насіння чіа та лимону надзвичайно просто. Замочіть насіння чіа в чашці води трохи менше, ніж на годину. Потім додайте до нього сік половини лимона і випийте його вранці перед сніданком. Щоб покращити його смак, ласуни можуть додати у напій мед.

Для абсолютної більшості людей цей напій безпечний, однак не для всіх. Якщо ви приймаєте препарати, що розріджують кров, слід проконсультуватись із лікарем перед тим, як включати до свого раціону насіння чіа.  В іншому випадку у вас можуть виникнути проблеми зі згортанням крові, через які навіть не надто великі порізи можуть призвести до значної крововтрати.

Поділись


Новини партнерів