5 простих кроків для схуднення в зрілому віці

Поради, як домогтися значного прогресу за рахунок невеликих змін.

«Для схуднення і підтримки свого тіла та організму в нормі потрібні досить великі зміни, але невеликі кроки – це шлях, щоб почати», – говорить співавтор дослідження Джеймс Хілл, завідувач кафедри дієтології Університету Алабами в Бірмінгемі.

Часто, пояснює він, «люди роблять щось драматичне, чого не можна підтримувати. Але маленькі кроки допоможуть вам рухатися в правильному напрямку». Більш того, згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Cell Metabolism, втрата всього 5 відсотків ваги тіла суттєво знижує ризик таких захворювань, як діабет 2 типу та ішемічна хвороба серця.

Додайте додаткові 500 кроків

«Замість того, щоб завантажувати додаток для крокоміра і зациклюватися на введенні кроків, просто скажіть собі, що ви збираєтеся додавати близько 500 кроків, або приблизно чверть милі, до своєї повсякденної активності кожного тижня», – пропонує Памела Пік, доктор медицини, доцент в Університеті Меріленда.

Залиш кілька шматочків на тарілці

Зробіть усвідомлений вибір і залиште на тарілці кілька шматочків їжі», – говорить Хілл. Поки ви це робите, подавайте собі тарілку меншого розміру. Згідно з дослідженням Кокранівської бази даних систематичних оглядів, це може скоротити приблизно 280 калорій щодня.

Відмовтеся від солодких газованих напоїв

Спробуйте замінити безалкогольні напої настояною водою: просто киньте в воду фрукти або ягоди, наприклад, вишню або персики.

Виконуйте базові вправи з власною вагою

Прості рухи, такі як присідання і віджимання, – це простий спосіб наростити м’язи, що прискорюють метаболізм, в домашніх умовах за лічені хвилини.

«Це просто, дешево і доступно і не вимагає тренажерного залу».

Їжте на одну порцію обробленої їжі менше кожного дня

Дослідження, опубліковане минулого року в журналі Cell Metabolism, показало, що вживання ультрапереробленої дієти в порівнянні з цільнозерновою призвело до збільшення ваги всього за два тижні.

Читайте також: Чому підрахунок калорій може бути не найкращим варіантом для схуднення

Поділись


Новини партнерів