Потужний напій від набряків і високого тиску

Вживання цього напою рекомендується багатьма фахівцями, і з дуже вагомих причин!

А саме, лимонна вода є дуже поживним напоєм з широким спектром переваг для здоров’я.

Лимонна вода – відмінний спосіб почати день, оскільки він забезпечує належну гідратацію організму і допомагає усунути небезпечні токсичні відходи з організму. Що стосується його харчового профілю, він є прекрасним джерелом мінералів, таких як калій, залізо і кальцій; вітаміни, такі як А, В і З, а також білок, клітковина і вуглеводи.

Крім того, лимон багатий лимонною кислотою, а також має потужні імуномодулюючі, противірусні і антибактеріальні властивості. Щоб приготувати цей супер-здоровий напій, просто виріжте лимон навпіл, вичавіть сік в склянку теплої води і при необхідності підсолодите медом.

Враховуючи, що лимон очищає кров і стимулює зростання нових клітин крові, лимонна вода значно покращує якість шкіри. Його вітамін С і антиоксидантний зміст запобігають появу плям на шкірі і зморшок при одночасному запобіганні ушкоджень, викликаних вільними радикалами. Додавання меду в лимонну воду посилює його ефекти, особливо його антибактеріальні властивості.

Пропонуємо вам упізнати 9 нових фактів про лимонну воду, про які ви ще не знаєте!

1. Усуває запах з рота

Через кислу природу лимона лимонна вода працює як дивовижний природний інструмент проти неприємного запаху з рота.

Він очищає рот і стимулює вироблення слини, що у свою чергу вбиває бактерії, які в першу чергу відповідальні за неприємний запах з рота. Більше того, лимон також видаляє білий шар, сформований на мові під час сну.

Примітка: Лимонна кислота досить міцна і може пошкодити зубну емаль. Рекомендується промити рот чистою водою після того, як ви випили лимонну воду.

2. Лікує інфекції горла

Завдяки своїм сильним антибактеріальним властивостям лимонна вода надзвичайно ефективна при лікуванні інфекцій горла, ангіни і тонзиліту. Простіше кажучи, випиваючи лимонну воду на регулярній основі, вона допомагає усувати інфекції горла, а також проблеми з астмою і респіраторними захворюваннями. Щоб прискорити процес загоєння, ви можете полоскати горло лимонною водою.

3. Баланс рівня pH

Те, що робить лимони одними з кращих підлужнюючих продуктів, являється лимонна кислота і аскорбінова кислота, які творять дива, коли справа доходить до урівноваження рівнів рН в організмі.

Це надзвичайно важливо, оскільки відомо, що надмірна кислотність має сильний зв’язок із запаленням в організмі. Випита лимонна вода вранці знижує як кислотність, так і сечову кислоту в суглобах, що, у свою чергу, зменшує запалення і знижує ризик виникнення пов’язаних із запаленням захворювань.

4. Збільшує енергію

Будучи багатим на вітаміни В і С, а також на поживні речовини, такі як білки, вуглеводи і фосфор, лимон працює як ідеальне джерело для збільшення енергії. В той же час він зволожує, насичує киснем і пожвавлює тіло, дозволяючи вам почати день бадьорим. Як тільки він потрапляє в травну систему, лимон дає миттєве підвищення енергії, одночасно покращуючи ваш настрій.

5. Підвищує імунітет

Лимони підвищують захисні сили організму за рахунок поліпшення поглинання поживних речовин, які потрібні для здоров’я нашої імунної системи. Вони також забезпечують організм вітаміном С, який запобігає грипу, застуді і захищає організм від різних захворювань. Зрештою лимони містять сапоніни, з’єднання з сильними антимікробними властивостями.

6. Сприяє зниженню ваги

Лимонна вода може стати вашим ідеальним інструментом для для зниження ваги із-за змісту пектину, який зупиняє тягу до солодких і жирних продуктів і створює почуття ситості, яке триває впродовж тривалого періоду часу. Більше того, інгредієнти, включені в лимонну воду, є лужними, що допомагає прискорити процес втрати ваги.

7. Регулює кров’яний тиск

Люди з гіпертонією матимуть багато користі від вживання лимонної води, оскільки вона очищає лімфатичну систему і гідратує усе тіло. Крім того, лимони з високим вмістом калію, мінералом, який бореться зі стресом, покращує розумову функцію, допомагає спати і, таким чином, контролює артеріальний тиск.

8. Покращує травлення

Лимон містить з’єднання, які стимулюють вироблення жовчі, яка грає ключову роль в травленні. Ефективно видаляє токсичні відходи і шкідливі з’єднання, що також посилює функцію травного тракту.

Іншими словами, вживання лимонної води на регулярній основі допомагає допомагає запобігти і лікувати симптоми розладу шлунку, включаючи відрижку, печію, здуття живота, діарею і замок.

Читайте також: Що станеться з організмом, якщо кожен день пити воду з медом

9. Усуває набряки

Лимонна вода працює як природний сечогінний засіб, уміло очищаючи сечовивідні шляхи і стимулюючи виробництво сечі. Він також урівноважує рівень рН сечовивідних шляхів, що, у свою чергу, знижує проліферацію бактерій. Вміст лимонної кислоти детоксифікує увесь організм і усуває інфекції.

Джерело

Поділись


Новини партнерів