Фахівці розказали, коли не треба пити зелений чай

Всі ми знаємо, що зелений чай дуже корисний для здоров’я. Крім того, він робить красивішими наші волосся та шкіру і допомагає нам у схудненні, пише Жіночий світ з посиланням на Health shots.

Але для того, щоб скористатись перевагами зеленого чаю, його потрібно пити правильно. Існують моменти, коли краще утриматись від вживання улюбленого напою, адже тоді він може принести більше шкоди, ніж користі.

Ось, коли ви точно не повинні пити зелений чай:

Перед сном. Якщо у вас є проблеми, пов’язані зі сном, не варто пити зелений чай перед тим, як лягати спати. Хоча він відомий своїми заспокійливими властивостями, засинання він прискорити не може. Зелений чай містить кофеїн, який блокує вивільнення мелатоніну, гормону, що примушує нас відчувати сонливість.

Вранці натщесерце. Вважається, що вживання зеленого чаю до сніданку допомагає запустити метаболізм, але насправді це не так. Потужні антиоксиданти та поліфеноли, які містить зелений чай, можуть збільшувати вироблення шлункової кислоти, що шкодить вашій травній системі.

Одразу після прийому ліків. Якщо ви звикли запивати ліки чашечкою зеленого чаю, варто це припинити. Вживання зеленого чаю разом з таблетками або відразу після них може бути дуже шкідливим. Хімічні речовини, що містяться у ваших ліках, можуть вступати у взаємодію із зеленим чаєм, що збільшує кислотність шлунка. Тому таблетки бажано запивати звичайною водою.

Під час або одразу після їжі. Зелений чай покращує травлення, але якщо ви вживаєте його разом із їжею, він може погіршити засвоєння поживних речовин. В довгостроковій перспективі це може призвести до харчових дефіцитів. Тому постарайтесь пити чай не раніше, ніж через годину після їжі.

Не варто також забувати про помірність. Рекомендується випивати не більше, ніж три чашки зеленого чаю на добу, щоб уникнути зневоднення та вимивання корисних речовин із організму.

Поділись


Новини партнерів