Названо найдоступніший засіб від осінньої депресії і поганого настрою

На порозі осінь, яка вважається найбільш депресивною порою року. Однак вчені з Іспанії приготували новину, яка допоможе пережити цей час з найменшими втратами. Вони розкрили секрет головного продукту проти недосипання , депресії та стресу, який можна купити в будь-якому супермаркеті. Ним виявився … натуральний йогурт.

Саме його настійно рекомендують вживати іспанські лікарі в той час, коли стає менше тепла і сонця. Хоча, по правді кажучи, ми здивовані, чому саме в Іспанії, де в середньому більше 280 сонячних днів на рік, фахівці працювали в цьому напрямку. В Університеті Наварри провели масові дослідження за участю майже 15 000 чоловік, на початок випробувань жоден з них не мав симптомів будь-яких психічних розладів. Майже 9 років фахівці спостерігали за своїми підопічними, середній вік яких склав 37 років на кінець експерименту.

До уваги вчені брали все, починаючи від місця народження і закінчуючи специфікою способу життя кожного учасника. Проаналізувавши величезну кількість отриманих даних, вчені прийшли до висновку, що знайшли тісний зв’язок між вживанням натуральних кисломолочним продуктів і психічним здоров’ям людини, а також його суб’єктивною думкою щодо свого «щастя». Регулярний прийом йогурту на 25% знижувало ймовірність розвитку депресивних станів.

Читай також:  Потужний напій від високого тиску і зайвого холестерину

Фахівці вважають, що позитивний вплив на емоції надають пробіотичні бактерії, якими сповнений йогурт. Вони нормалізують мікрофлору кишечника, знижують рівень кінуреніна в крові. Адже саме цей гормон позаочі називають «нещасливим». Хороші новини для любителів свіжого йогурту вранці, чи не так?

Джерело

Поділись


Новини партнерів