Названі шкідливі для імунної системи продукти

Лікар-дієтолог, дерматокосметолог Ірина Лизун назвала найшкідливіші для імунної системи продукти – це цукор і трансжири.

В своєму інтерв’ю фахівець розповіла про продукти, які пригнічують діяльність імунної системи, пов’язану з захистом організму від інфекцій. Найбільш шкідливі для імунної системи продукти, на думку експерта, – цукор і трансжири.

За словами медика, одними з головних ворогів імунітету людини є цукор і трансжири. Велика кількість цукру в раціоні негативно впливає на стан кишкової мікрофлори, яка «пов’язує імунні реакції організму», зауважила лікар. Що стосується трансжирів, їх особливо багато в напівфабрикатах, так що споживання останніх – це теж серйозний фактор ослаблення імунної діяльності організму, його схильності до хвороб.

Також в числі найшкідливіших лікар назвала продукти, що містять різноманітні Е-добавки: підсилювачі смаку, ароматизатори, барвники. Якщо людина постійно їсть такі продукти, «сумарний вплив може позначатися негативно», попередила дієтолог про можливу шкоду подібних речовин.

До того ж, зауважила Лизун, для здоров’я шкідливо дотримуватися одноманітного раціону, особливо з високим вмістом жирів, вуглеводів. Імунітет від цього слабшає.

«Коли у людини в раціоні день у день тільки картопля, макарони, свинина і огірки, то автоматом назріває дефіцит вітамінів, мікроелементів і антиоксидантів. Те ж саме, якщо людина харчується фастфудом», – резюмувала експерт.

Читайте також: Вчені з’ясували, хто отримує кращий імунітет від COVID-19

Поділись


Новини партнерів