Які вітаміни потрібні восени та в чому їх можна знайти: перелік продуктів

В холодні вечори та часто морозні ранки потрібно споживати якнайбільше коросних продуктів з потрібними вітамінами. Саме в них містить секрет вашої денної енергії та здоров’я.

Найбільше людському організму восени необхідні вітаміни для шкіри, нігтів, волосся і самопочуття в цілому. За це відповідають вітаміни всіх груп, але особливо В6В12С і D. Вони дають бадьорість, енергію, імунітет і настрій.

Вітамін В6

Цей вітамін зміцнює шкіру і волосся, підтримує гормональний баланс, зміцнює імунітет, живить шкіру і волосся, а так само безпосередньо відповідає за нервову систему і її нормальне функціонування.

Цей вітамін допоможе вам не впасти в осінню нудьгу і пережити міжсезоння без занепаду сил.

Де міститься: селера, брюссельська капуста, диня, банани, фундук, арахіс, бобові, часник, тунець, курятина, яєчний жовток.

Вітамін В12

Такий вітамін відповідає за серцево-судинну систему. Він позбавляє від млявості, стрибків тиску, сухості шкіри і її передчасного старіння, а також сприяє виробленню вітаміну А, який відповідає за обмін речовин і здорові органи. Вітамін В12 зміцнює імунну систему.

Де міститься: дріжджі, соя, креветки, сир, молоко, сир, кефір, яйця.

Вітамін С

Такий вітамін протидіє більшості хвороб, укріпляє імунітет і бореться вже з існуючими хворобами. Він нормалізує гормональний баланс і безпосередньо відповідає за емоційний стан.

Де міститься: броколі, кабачки, суниця, горобина, шипшина, чорниця, апельсини, лимони, яблука, козяче молоко.

Вітамін D

Цей вітамін відповідає за гарний настрій і протистоїть депресіям, які так часто трапляються саме в міжсезоння.

Читайте також “Медики розповіли про продукти, які ефективно протистоять болю в суглобах”

Де міститься: гриби, жирна риба. Але найактивніше цей вітамін виробляється при впливі сонця. Так що додай до осінньої рутини похід в солярій хоча б раз на тиждень.

Джерело

 

Поділись


Новини партнерів