Медики розповіли про продукти, які ефективно протистоять болю в суглобах

Подбати про свої суглоби можна і за допомогою абсолютно натуральних і смачних продуктів.

Чи відчуваєте ви біль і скутість в суглобах? Ви прийшли до висновку, що біль і жорсткість обмежують вашу здатність робити те, що ви колись могли робити з легкістю, наприклад, відкрити банку або відправитися на прогулянку? Якщо відповідь так, то можливо, ви страждаєте артритом.

Артрит – це стан, який викликається запаленням суглобів. Остеоартрит або артрит – дегенеративне захворювання, яке виникає через зношування хряща, частково за віком і частково через навантаження.

Зміни відбуваються в хрящі, а потім в кістках, що призводить до болю і жорсткості в суглобах, а іноді і до набряків і може привести до функціонального погіршення.

З іншого боку, ревматоїдний артрит є системним запальним ревматичним захворюванням і на відміну від остеоартриту, який в першу чергу впливає на «справжні» суглоби, а так само може впливати на все тіло.

Існує кілька умов, які можуть призвести до артриту, включаючи травми, генетиці і інфекції.

Незалежно від того, який тип артриту у вас і як він впливає на вас, зміни у вашому раціоні можуть допомогти вам полегшити біль і підвищити вашу мобільність.

Ось 7 продуктів, які допоможуть вам в боротьбі з артритом:

1. Риба

Їжте рибу, таку як лосось, тунець і скумбрія. Це допоможе вам зменшити запалення і полегшити біль, викликаний артритом. Риба багата омега-3 жирними кислотами, які відомі своєю здатністю зменшувати запалення.

2. Оливкова олія

Дослідження показали, що оливкова олія може складатися із з’єднань, схожих по сполуками, що містяться в ібупрофені. Таким чином, це може бути відмінним способом зменшити запалення, біль і жорсткість.

3. Вишня

Вона багата антоцианінами і тому вона більш ефективна для полегшення заповнення, ніж аспірин.

4. Цитрусові фрукти

Фрукти, такі як апельсини, грейпфрут і лимон містять багато вітаміну С, який допомагає виробляти колаген і зміцнювати сухожилля, зв’язки і кістки. Цитрус – це ваш кращий друг, якщо ви страждаєте артритом.

5. Помаранчеві овочі

Додайте в свій раціон помаранчеві овочі, і артритдля вас стане не таким болісним. Морква, солодка картопля і гарбуз, багаті на вітамін А і бета-каротин, які зменшують запалення.

6. Імбир

Додайте корінь імбиру в свій раціон і ви зможете отримати таку ж перевагу, як ніби ви пили аспірин або ібупрофен, за винятком того, що корінь імбиру за смаком набагато добріший і природніший.

Читайте також “Потужний сік для запобігання онкологічних захворювань”

7. Цілісні злаки

Їжте більше злаків, таких як коричневий рис, цільні зернові злаки, овес, і ви зменшите рівень C- реактивного білка в крові. Ці білки можуть викликати запалення і артрит. Їжте більше зерен, і у вас стане менше проявлятися запалення, біль і скутість.

Поділись


Новини партнерів