Потужна рослина, яка позбавить від 8-ми захворювань

Ця рослина здивує вас своєю цілющою силою!

Через її дивний смак і запах багато людей не є прихильниками кінзи. Причиною цього є вміст альдегіду, речовина, яка використовується в приготуванні мила і лосьйонів.

При подрібненні ферменти в листі перетворюють альдегіди на інші речовини, які не мають ніякого аромату або смаку.

Кінза має дуже потужні цілющі властивості і допомагає позбавитися від багатьох захворювань і станів:

1. Очищає організм від токсичних металів

Зв’язуючись з важкими металами, кінза допомагає видалити їх з організму. Це пов’язано з її вмістом хлорофілу, який змінює заряд або внутрішньоклітинну ртуть в нейтральний стан, що полегшує її видалення.

Було науково показано, що коріандр запобігає індукованому свинцем окислювальному стресу, а циантро прискорює видалення важких металів з організму через печінку і нирки. Враховуючи, що токсичність важких металів робить організм схильним до хвороби, кінза допомагає запобігти йому.

2. Лікує серцево-судинні захворювання

Кінза знижує рівень цукру в крові і рівень холестерину, що, у свою чергу, захищає артерії. Це явище вивчене багатьма дослідженнями: згідно з дослідженням 2011 року, опублікованим в “Журналі етнофармакології”, прийом 20 мг кінзи на кілограм маси тіла щодня впродовж 30 днів знижує рівень цукру і ліпідів.

Експерти зв’язують це з його поліфенолами і кардіо-захисними поживними речовинами, які мають здатність запобігати порушенням міокарду.

3. Бореться з діабетом

Окрім регулювання рівня цукру в крові, кінза також знижує запалення підшлункової залози і сприяє здоровій функції печінки, очищаючи орган і тримає під контролем рівень холестерину. Діабетики вважають цю траву життєво важливою.

3. Природний антиоксидант

На додаток до боротьби з окислювальним стресом в організмі, він також зупиняє процеси окислення у поєднанні з іншими продуктами, щоб запобігти ризику розвитку хвороб. Крім того, вона містить кверцетин, який захищає серце, а також хлорофіл, який зменшує окислювальний збиток, викликаний радіацією і хімічними канцерогенами.

4. Антидепресант

Згідно з дослідженнями, вживання 100-200 мг кінзи чинило анти-стресові ефекти. Вона корисна, коли йдеться про лікування розладів центральної нервової системи, таких як хвороба Альцгеймера. Це досягається шляхом поліпшення пам’яті і проведення антихолінестеразної активності.

5. Сприяє здоровому сну

Окрім поліпшення роботи нервової системи, ця трава також покращує стан при безсонні через її седативний ефект. Для досягнення оптимальних результатів випийте чай з кінзи з медом за годину до сну.

6. Природний внутрішній дезодорант

Актуальне застосування хлорофілу дезодорує запах поту, тому він був доданий до дієт пацієнтів з колостомами і ілеостоміями ще в 1940-х і 1950-х роках. В наші дні лікарі все ще використовують його з тією ж метою, і було науково доведено, що 100-200 мг щодня зменшує запах поту, фекалій і сечі.

7. Вбиває гриби і бактерії

Завдяки своїм протигрибковим і антибактеріальним властивостям, кінзу часто додають в продукти для здоров’я, призначені для лікування проблем шкіри, таких як дерматит і екзема. Регулярне споживання цієї трави запобігає зараженню личинками і запобігає зростанню бактерій.

8. Знижує кров’яний тиск

Будучи багатою на калій, кінза регулює рівень натрію і, таким чином, контролює артеріальний тиск. Було також доказано, що вона діє як сечогінний засіб, який розширює кровоносні судини і знижує рівень артеріального тиску.

Джерело

Поділись


Новини партнерів