5 причин перейти на зелений чай

Чай – це другий за популярністю напій у світі, його випереджає лише вода. Зелений чай має цілий ряд корисних властивостей, зокрема він містить величезну кількість антиоксидантів, в той же час практично не містить кофеїну та має нульову калорійність, пише Жіночий свій з посиланням на Arab News.

Цим корисний вплив зеленого чаю не обмежується. Ось 5 вагомих причин перейти на зелений чай:

Він покращує здоров’я шкіри. Зелений чай допомагає зняти подразнення шкіри не тільки коли ви його п’єте. Його можна також наносити безпосередньо на шкіру. Зелений чай багатий на антиоксиданти, які можуть знизити ризик виникнення раку шкіри. Також у ньому містяться катехіни, що відомі своїми протизапальними властивостями. Зелений чай допомагає боротись з вуграми, псоріазом, лупою, сухістю шкіри, почервонінням та лущенням.

Він подовжує життя. Дослідження, в якому взяли участь 40 000 здорових японців віком від 40 до 79 років, показало, що ті, хто пив по 5 чашок зеленого чаю на день, жили довше, ніж ті, хто пив одну чашку на день або не пив його зовсім.

Він допомагає схуднути. Зелений чай не містить калорій, але він містить антиоксиданти, що пришвидшують метаболізм, а також кофеїн, який допомагає спалювати жир. Крім того, кофеїн покращує працездатність і концентрацію.

Він стимулює роботу мозку. Дослідження показують, що зелений чай покращує пізнавальні функції, особливо робочу пам’ять. Також екстракт зеленого чаю показав позитивний вплив на білок, який пов’язують із хворобою Альцгеймера.

Він зміцнює здоров’я серця. 4 чашки зеленого чаю на день знижують ризик інсульту на 20%. Катехіни в зеленому чаї допомагають контролювати артеріальний тиск та покращують кровообіг. Це результати японського дослідження, в якому взяли участь  82 379 чоловіків і жінок. Американські дослідження також показали, що ті,хто регулярно вживають зелений чай, рідше страждають від хвороб серця.

Поділись


Новини партнерів