14 ознак того, що наднирники погано працюють

Наднирковими залозами контролює центр тіла, регулює рівні гормонів, метаболізм, сон і функцію щитовидної залози! Ось чому вони такі важливі!

“Вигорання” надниркових залоз означає, що надниркові залози переобтяжені, що призводить до дисбалансу гормонів і низьких рівнів кортизолу.

Стомлюваність надниркових залоз не визнається загальноприйнятою медициною, оскільки це не хвороба, для якої можна призначати ліки. Його слід називати так званою дисфункцією осі гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової (HPA).

Надниркові залози – це крихітні залози, розташовані на нирках, які роблять статеві гормони і кортизол. У багатьох відношеннях вісь HPA разом з наднирковими залозами контролює центр тіла і регулює рівні гормонів, рівні стресу, метаболізм, сон і функцію щитовидної залози.

Коли все знаходиться під контролем і функціонує оптимально, у вас є стабільна енергія впродовж дня, хороший сон і баланс гормонів.

З іншого боку, коли ви піддаєтеся хронічному стресу, рівень кортизолу залишається високим, і ви втрачаєте гормони, необхідні для боротьби зі стресом. Найбільш поширеними симптомами втоми надниркових залоз є тривога, безсоння і втома, які руйнують наше здоров’я день у день.

Коли ваші надниркові залози починають випробовувати втому, ви помітите наступні симптоми:

Безсоння або пробудження близько 4 годин ранку, нездатність заснути
тривожність
депресія
втома
збільшення ваги
Травні проблеми, такі як здуття живота, закреп, діарея
Цукрова і / або тяга до соленого
Підвищена сприйнятливість до вірусів і інфекцій
Зменшена здатність справлятися зі стресом, почуття втоми
Зниження функцій головного мозку
PMS / гарячі спалахи, пов’язані з менопаузою
Нездатність зосередитися

Причини втоми надниркових залоз

Аутоіммунні захворювання
Харчування (надто багато кофеїну, цукру, продуктів з білого борошна і оброблених харчових продуктів)
Емоційний стрес
Травні інфекції і дисбаланс мікробіома
Недолік сну
Біль, хронічне запалення

Як запобігти втомі надниркових залоз:

Сон, принаймні 8 годин в нічний час. У ліжку до 10 годин вечора.
Вітамін С і мінерали
Їжте регулярно, щоб зберегти рівень цукру в крові стабільним
Їжте досить калорій для зцілення
Адаптогенні трави
Їжте поживні щільні продукти і хороші жири
Перестати вживати багато кави
Підтримувати травлення пробіотичними продуктами

4 кроки, які допоможуть відновити роботу надниркових залоз:

Крок 1

Першим кроком є тестування слини, щоб визначити рівні кортизолу. Сам тест вимагає чотирьох зразків, що дозволяє краще зрозуміти ваш ритм кортизолу. Якщо ваш рівень кортизолу занадто низький вранці, ви втомитеся. Якщо увечері вони невеликі, ви не зможете спати. Враховуючи, що тіло синхронізоване з природним ритмом світла і темряви, чим краще ви дотримуватиметеся правильних режимів, тим швидше відновите роботу надниркових залоз.

Крок 2

Другий етап включає комбінацію протоколу зцілення з поживною їжею. Їжте багато овочів; Білок: яловичина, баранина і яйця; морська або гімалайська сіль. Хороша ідея – вживання більше хороших жирів, таких як гарбузова, льняна, кунжутна і оливкова олія, а також введення в раціон м’ясних субпродуктів, пробіотичні продукти і кістковий бульйон.

Крок 3

Додайте до вашого раціону харчування продукти багаті мінералами, вітамінами С і групи В, адаптогенні трави: женьшень, елеутерокок, лимонник китайський, кропива і інші.

Крок №4

Останній крок включає відновлення природного циркадного ритму, прокидаючись в один і той же час щодня, їжте кожні чотири години і лягайте спати до 10 годин вечора.

Джерело

Поділись


Новини партнерів