Названа норма цукру, яку не варто перевищувати

Експерти з США заявили про те, що для людини, яка веде активний спосіб життя, присутність в раціоні харчування цукру необхідно, оскільки він є джерелом важливої ​​для мозку глюкози. Також вони назвали норму цукру, яку не варто перевищувати.

За словами вчених, в тих випадках, коли людина активна фізично, виконує багато м’язової роботи і рухається, середня норма цукру – це 80 грамів в день. Окремо фахівці відзначили, що дана кількість включає в себе не тільки цукор, а й всю продукцію в яку входить цей продукт – будь-які кондитерські вироби.

Експерти висловилися про те, що тотальна відмова від цукру може бути не самим здоровим рішенням, оскільки глюкоза необхідна для підживлення тканин м’язової системи і головного мозку людини.

«Солодкий чай робить тільки позитивний вплив при втомі, нервовому напруженні, головних болях», – конкретизували вони.

У той же час лікарі підкреслили, що вживання цукру виправдано за відсутності серйозних проблем зі здоров’ям і вагою і при обов’язковій фізичної активності. Людям із зайвою вагою цукровмісні продукти потрібно вживати виключно дозовано.

«Надлишок цукру провокує збільшення холестерину, особливо у літніх людей. Через це можуть з’явитися проблеми з серцем і судинами, а також цукровий діабет », – застерегли лікарі.
Джерело

Поділись


Новини партнерів